Спілка філателістів представила «Історію Кременчука в марках та конвертах»

11.09.2019, 17:31 Просмотров: 2 445

  

З 13 вересня по 6 жовтня у малому залі Кременчуцької міської художньої галереї кременчужани зможуть побачити колекцію філателіста Володимира Скляра

Фото: Артем Коваленко

11 вересня у відділі абонементу ЦМБ Спілка філателістів Кременчука презентувала виставку «Історію Кременчука в марках та конвертах», яка відкриється 13 серпня о 15.00 у Кременчуцькій міській художній галереї. Народу на презентацію зібралось чимало - у бібліотеці яблуку не було де впасти.


 

Володимир Скляр розповів присутнім, що Кременчуцька спілка існує уже 53 роки - з 1966-го. Збираються кременчуцькі філателісти по вихідним у Міському палаці культури з 8.00 до 11.00. Останні кілька років Спілка активно випускає конверти, пов'язані з Кременчуком та його історією. 


- Якщо у вас є цікаві історії про своїх родичів чи знайомих, які відіграли роль в історії міста, їх фотографії чи документи - приносьте їх нам, ми можемо зробити унікальні конверти чи марки, які можна подарувати чи надіслати близьким, тримати у власній колекції або навіть продати закордонним колекціонерам, - розповів Скляр.


 


Пан Володимир розповів, що у 2017 році до спецпогашення Краса і велич Кременчука спілка випустила серію конвертів з видатними кременчужанами: Смоляковим, Крисою, Тертичним, Приходьком та іншими. З тих пір Спілка регулярно випускає серії «кременчуцьких» конвертів, марок та листівок:

 

  • До 150-річчя вагонзаводу
  • До 100-річчя УНР

 

 

 

 

 

 

  • До 120-річчя курсування електротранспорту
  • Кременчуцькі художники
  • Почтові картки «Оберіг» та «Тарпан»

  

  • набори листівок «Кременчук 1901 року», «Повінь 1907 року» та «Крюків».
Автор: Руслана Горгола Фото: Артем Коваленко
Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи.
Пожалуйста, ВОЙДИТЕ или ЗАРЕГИСТРИРУЙТЕСЬ.
Ознакомьтесь с правилами комментирования.

Информация

Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.
  • НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ:


Вверх