Кременчужани тепер можуть запастися дешевим газом на зиму (уточнено)

9.09.2019, 09:07 Просмотров: 3 191 Комментариев: 3

 

ТОВ «Кременчукгаз-постачання» таки скористалося пропозицією НАК «Нафтогаз України» і запастися газом за літньою ціною з тим, щоб містяни у вересні змогли зробити газовий запас

Акцією «Газовий запас» , започаткованою «Нафтогазом» тепер можуть скористатися і кременчужани. ТОВ «Кременчукгаз-постачання» приєдналося до програми, уклавши з НАКом відповідну угоду і зарезервувавши газ для населення за літньою ціною, що діє за умови передоплати. Про це «Телеграфу» повідомив Валерій Кузьминський, директор ТОВ «Кременчукгаз-постачання».


Нагадаємо, суть програми «Газовий запас»: споживач отримує можливість зекономити до 25% в опалювальний період, купивши газ за передплатою за фіксованою ціною. Наразі це 6,0 грн за 1 кубометр (5 995,54 грн. за тисячу кубометрів) без урахування транспортування та розподілу. 


Зафіксувати ціну можна на обсяг газу до 25 тисяч кубометрів. НАК «Нафтогаз України» прогнозує, що взимку ціна зросте, тому й каже про 25% економії за передоплатою. Знижками не зможуть скористатися споживачі, які отримують субсидії (вони розраховуються помісячно) а також боржники.


Для отримання додаткової інформації чи оформлення закупівлі природного газу за програмою «Газовий запас», споживачу необхідно звернутися в абонентський відділ ТОВ «Кременчукгаз-постачання». При собі мати: оригінал та копії паспорту та ІПН коду, актуальні показники лічильника газу. 


Споживачі, які до 1 квітня 2020 року не використають передплачений газ, зможуть скористатись залишком коштів і надалі.


За даними НАК «Нафтогаз України», за першу декаду роботи програми «Газовий запас», яка стартувала з 23 серпня, до неї приєднались 7320 українських родин. Загальний обсяг газу, замовлений споживачами на умовах акції, становить майже 4,5 млн куб. м. 

Уточнено: 

ТОВ «Кременчукгаз-постачання» уточнило ціну на «Газовий запас» і те, скільки треба заплатити споживачам за передоплатою:


  • 6,0 грн за 1 кубометр (5 995,54 грн. за тисячу кубометрів) - таку суму споживач має заплатити у вересні за резервування обсягу газу, ця сума включає торговельну найцінку та ПДВ, але не включає витрати на транспортування та розподіл;
  • щомісяця споживачі мають платити додатково за транспортування (на даний час на сайті «Кременчукгаз-постачання» вказано 157,19 грн) та розподіл (220,2 грн).

Як каже Валерій Кузьминський, ці тарифи можуть змінюватися, але базова ціна на газовий запас залишиться постійною. 

Комментарии: 3

739
9 сентября 2019 21:41

какая радость то, скупить газ, с недр народа по пятикратной цене


+2
821
9 сентября 2019 22:07

честно говоря ничего не понятно из выше описанного, кто и куда должен платить в сентябре? Люди на счета Крем-газ? я хз.


0
3 862
10 сентября 2019 10:31

Цитата: AMD

какая радость то, скупить газ, с недр народа по пятикратной цене

воду ж Моршинську чи Миргородську купуєте ж, хоча можете і з крана нехлебатись.

 

А можна оплатити онлайн?

 

І що означає "зможуть використати залишки коштів"? Куби знов переведуться в гривні?


+1
Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи.
Пожалуйста, ВОЙДИТЕ или ЗАРЕГИСТРИРУЙТЕСЬ.
Ознакомьтесь с правилами комментирования.
  • НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ:


Вверх