Як Кременчук підготувався до Дня Державного прапора України

23.08.2019, 16:42 Просмотров: 2 998 Комментариев: 1

 

А ви вивісили прапор?

Фото: Артем Коваленко

Сьогодні, 23 серпня, в Україні відзначають День державного прапора*. «ТелеграфЪ» пройшовся вулицями міста, аби дізнатися, як Кременчук підготувався до цього свята. І дійсно, на установах міста та на приватних оселях кременчужан замайоріли жовто-блакитні стяги. 


А ось такі символи української держави, які помітно здалеку, потрапили в об'єктів «Телеграфа» на одному з будинків по вулиці Івана Мазепи. Поряд з жовто-блакитним прапором, який символізує державність і соборність України, містяни розмістили червоно-чорний стяг Національної гідності, який використовувала УПА під час визвольної боротьби за відновлення української державності у ХХ столітті.


 


*18 вересня 1991 року президія Верховної Ради України юридично закріпила за синьо-жовтим біколором статус офіційного прапора країни. Разом з Гімном та Гербом він є державним символом України.


Автор: Катерина Турубара Фото: Артем Коваленко

А ви вивісили прапор?

Комментарии: 1

43
23 августа 2019 21:52

Показник патріотизму вимірюється не кількістю і метражем прапорів, а відношенням до людей, краще б бугай попіклувався про своїх підлеглих: рівнем зп, одна з низьких у місті, і безпеки праці, весь завод суцільне металеве іржаве решето, не кажучи про якість продукції. Совок прапором не прикриєш.


0
Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи.
Пожалуйста, ВОЙДИТЕ или ЗАРЕГИСТРИРУЙТЕСЬ.
Ознакомьтесь с правилами комментирования.

Информация

Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.
  • НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ:


Вверх