Камбек «Черкащини» забирає перемогу у «Кременя»

10.08.2019, 20:03 Переглядів: 3 563

Кременчужани зіграли на виїзді в Черкасах

Сьогодні, 10 серпня, футбольний клуб "Кремінь" розписав мирову з "Черкащиною". Матч завершився з рахунком - 2:2.

"Черкащина" – "Кремінь" – 2:2

Голи: Медведь, 51, Малей, 65 – Гончаренко, 28, Павлик, 32

Попередження: Воронченко, Удод
"Черкащина": Майборода, Домальчук, Цибульник, Бурлін, Чорний, Медведь (Тенжицький, 76), Бойко, Кошелюк, Зеленевич (Тищенко, 46), Погранічний (Малєй, 46), Фаюк (Сторчоус, 46). Запасні: Марченко, Шурубура, Задорожнюк, Стрикаль, Орел, Цебро, Лєнчінков, Антонюк. Головний тренер: Олександр Кирилюк
"Кремінь": Будюк, Сидоренко, Зозуля (Тарануха, 69), Гончаренко, Ченбай, Сафонов, Єрмаченко (Масалов, 57), Павлик, Воронченко (Скоблов, 86), Мурашов (Маліновський, 78), Локтіонов (Удод, 82). Запасні: Олійник, Астахов, Нечипоренко. Головний тренер: Ігор Столовицький

Арбітр: Дмитро Кубряк (Одеса)

У Черкасах в усю транслювали тренерське протистояння Кирилюка й Столовицького, який є уродженцем Черкас. Наставник «Кременя» Ігор Столовицький свого часу разом з черкаською командою виходив у Першу лігу, а Олександр Кирилюк - зараз очолює «Черкащину». Цікаво, що перед протистоянням «Кремінь» не зазнавав поразок у цьому сезоні, а черкасці – ще не разу не перемагали.

Кременчужани у першому таймі контролювали м’яч, що принесло свій результат. В середині тайму Роман Локтіонов після розіграшу кутового віддав на Романа Гончаренка, який забив у пусті ворота. За кілька хвилин «Кремінь» подвоїв рахунок. Той же Локтіонов віддав передачу Юрію Павлику. Юрій увірвався до штрафної й пробив повз голкіпера – 0:2.

У другому таймі картинка гри повністю змінилася – «Черкащина» загострила гру за рахунок довгих вертикальних передач, таким чином господарі зменшили тиск та пресинг «Кременя» у середній зоні. На початку другого тайму Олександр Медведь після передачі Віталія Бойка пробив голкіпера кременчужан та зменшив розрив у рахунку – 1:2. На 65 хвилині Юрій Малєй відновив паритет в матчі – 2:2. Хороший момент був наприкінці матчу, коли Вадим Тенжицький проривався до воріт «Кременя», проте тут надійно зіграв захист гостей.

У підсумку на табло бойова нічия. «Кремінь» продовжує крокувати у Першій лізі без поразок, а господарі поля, за рахунок камбеку у другому таймі, взяли очко в матчі.

Післяматчеві коментарі тренерів:

Ігор Столовицький, головний тренер "Кременя" після гри зазначив, що голи у першому таймі зіграли злий жарт з командою. Ігор Михайлович додав, що команда зіграла слабо й в актив цю гру наврядчи можна занести. Також керманич "Кременя" зауважив, що команді важко весь час "жити в автобусі" через реконструкцію домашнього стадіону "Кремінь-Арена".

Олександр Кирилюк, головний тренер "Черкащини"

Автор першого голу в матчі з «Черкащиною» Роман Гончаренко поділився враженнями від гри.

- Те що забив – нічого не значить. Сенс з того, що я забив, якщо команда не виграла й не набрала три очки. Для всіх було важливо набрати три очки й перемагати. Тим паче, що це лише початок чемпіонату й хочеться в кожній грі набирати максимум очок.

Другий матч поспіль ми граємо добре перший тайм, а у другому не можемо зібратися. Важко у нас проходить другий тайм. Можливо це пов’язано з фізичною підготовкою. Під час зборів проходила ротація гравців: одні приїжджали, інші їхали, не зіграність гравців й не всі знаходяться в одній кондиції.

16 "Гірник-Спорт" 3 0 0 3 2-7 0

Наступний матч "Кремінь" зіграє в Полтаві 16 серпня о 17.00. Суперником кременчужан стануть "гірники" з Горішніх Плавнів.

Автор: Альона Душенко Джерело відео: Професіональна футбольна ліга України