Благодійний мастер-клас від відомого кременчуцького боксера Сергія Радченка

6.08.2019, 12:02 Просмотров: 1 389

 

Боксер-професіонал готовий проводити практичні заняття й спілкування зі школярами вже з початку нового навчального року

Кременчуцький боксер Сергій Радченко провів майстер-клас для юних моделей. «Телеграфу» спортсмен розповів, що хоче, щоб якомога більше дітей долучилася до здорового способу життя.


- Хочеться по максимуму, якомога більшій кількості дітей розказати про здоровий спосіб життя. Не обов'язково бути олімпійським чемпіоном або професійним спортсменом, а хоча б займатися спортом для себе, - поділився Сергій Радченко.


 


Сергій в агенції провів майстер-клас в рамках самооборони. За один день боксеру довелося провести два майстер-класи, для двох різних вікових груп. Найменша група 6-8 років і більше, й друга більш старша група - 12-14 років. До цього Сергій спілкувався з учнями 4 ліцею. Знайомив зі своїм спортивним шляхом: показував фото і відео, розказував та відповідав на питання. До речі, багато цікавих питань було від дітей.


Учні 4 ліцею разом з боксером Сергієм Радченком


Для проведення силового тренування необхідна спеціальна підготовка, тому Сергій для майстер-класу обрав базове ознайомлення з боксом.


- На таких заняттях проводжу елементарне, щоб діти на собі відчули, що таке махати руками, ухилятися та захищатися.


Знайомлю зі школою боксу, щоб дівчата або хлопчики будь-якого віку змогли її осилити. В майстер-класах перше - це основа техніки боксу, а друге - спілкування, - зазначив кременчуцький боксер.


 


За словами Сергія, мета його благодійних майстер-класів - долучити молодь до занять спортом, а тих, хто вже на цьому шляху - укріпити їх настрой. 


У понеділок Сергій Радченко проведе майстер-клас для учнів кременчуцького центру розвитку дітей. Також у Сергія в планах на наступний навчальний рік завітати до якомога більшої кількості школярів, щоб поспілкуватися з дітьми про здоровий спосіб життя.

Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи.
Пожалуйста, ВОЙДИТЕ или ЗАРЕГИСТРИРУЙТЕСЬ.
Ознакомьтесь с правилами комментирования.

Информация

Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.

Читайте также:

  • НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ:


Вверх