Гол Юрія Павлика приносить «Кременю» перемогу

3.08.2019, 19:02 Переглядів: 5 768

Кременчужани у Горішніх Плавнях зіграли перший домашній матч

3 серпня футбольний клуб «Кремінь» зіграв першу домашню гру у Горішніх Плавнях. Матч завершився з рахунком 1:0.

«Кремінь» - «Металург» - 1:0

Голи: Павлик 61

«Кремінь»: Будюк, Сидоренко, Зозуля, Гончаренко, Ченбай, Сафонов, Єрмаченко (Астахов, 90), Павлик (Масалов, 76), Воронченко, Мурашов (Нечипоренко, 69), Локтіонов (Тарануха, 71). Запасні: Закорський, Маліновський, Городенко, Куць, Скоблов. Головний тренер: Ігор Столовицький

«Металург»: Левченко, Рудика, Сухіна, Бєлоусов, Дяченко, Сачко (Могильний, 69), Ковальчук (Загоруйко, 59), Разуваєв (Гриппа, 75), Олійник, Петров (Черній, 51), Щебетун (Сидоров, 78). Запасні: Петриченко, Хомаха. Головний тренер: Ігор Богатир

Попередження: Павлик 70, Єрмаченко 79 – Бєлоусов 4, Ковальчук 25, Разуваєв 53, Рудика 56, Загоруйко 90+4

Головний арбітр: Серпутько Г.О., асистенти: Старча С.В., Зоренко Ю.В., 4-й арбітр Пєшко П.О. Спостерігач арбітражу: Александренко В.В.

«Кремінь» розпочав домашні матчі на виїзді у Горішніх Плавнях. Через поліпшення умов на стадіоні «Кремінь-Арена», заміни штучного покриття на більш сучасне, кременчужани проводять матчі у Горішніх Плавнях на стадіоні «Юність». До сусіднього міста кременчужани вирушили хто на власних авто, хто на маршрутці, хто на маршрутці від клубу. Також величезну підтримку «Металургу» склали запорожці, які на виїзді підтримали свою команду. Згідно зі статистикою на матчі перебувало близько 600 вболівальників, це трохи більше ніж на попередній домашній грі «Гірник-Спорту» проти «Миколаєва».

Першим суперником підопічних Ігоря Столовицького став запорозьким «Металург», який в останню хвилину замінив «Арсенал-Київ», який знявся з чемпіонату.

Розпочався матч з хвилини мовчання на честь спортивного журналіста, не лише голосу, а й душі «Кременя» Дмитра Демиденка.

Перед грою «Металург» підсилився кількома гравцями. Запорізький клуб підписав хавбека «Таврії» Гриппу, найкращого бомбардира Другої ліги Костянтина Чернія (ексгравця «Кременя») та залишив провідного гравця Едуарда Сарапія.

Перший тайм проходив на половині поля «Металурга». Кременчужани взяли в облогу ворота Левченка. Один за одним стандарти у кременчужан не йшли, то не вистачало останнього дотику для гольового удару, то м’яч пролітав повз ворота. У середині першого тайму Євгена Мурашова в неоднозначному моменті збивають у штрафному майданчику, але арбітр не вказав на одинадцятиметровий. Після цього гості змогли завдати першого серйозного удару в створ воріт Ореста Будюка, коли Щебетун пробив зі штрафної лінії.

У другому тамі гра вирівнялася й «Металург» активізувався. Проте на 62 хвилині Серій Ченбай пройшов лівим флангом, Олександр Єрмаченко м’якою передачею знайшов Юрія Павлика, який ударом головою відправив м’яч у ворота «Металурга». Перша перемога «Кременя» у цьому сезоні. Після другого туру «Кремінь» посідає 5 місце в турнірній таблиці.

Юрій Павлик

Автор єдиного голу у матч із запорізьким «Металургом» Юрій Павлик подякував вболівальникам та розповів, що команда присвятила гол спортивному журналісту Дмитру Демиденку, який нещодавно помер після тривалої боротьби з хворобою.

- Гра не з легких. У першому таймі мали перевагу, але, на жаль, не вдалося їх реалізувати в голи. Після перерви була більш рівна гра. Добре, що вдалося забити й одержати переможний результат. Сам гол забили після флангової передачі: м’яч полетів на дальню штангу, далі пішла скидка й вдалося замкнути головою.

Дуже хотілося перемогти, адже перша домашня гра. Дякуємо вболівальникам, які приїхали нас підтримати, адже грали не вдома, а у Горішніх Плавнях. Також хочеться відзначити, що ми з хлопцями хотіли виграти цю гру в пам'ять нашого оператора Дмитра Демиденка. Цю перемогу присвячуємо йому.

На гру з Черкасами будемо готуватися у звичному режимі. Будемо намагатися перемогти й здобути позитивний результат.

«Рух» - «Волинь» - 1:1

Наступний матч «Кремінь» зіграє в Черкасах проти «Черкащини» , команди, яка перед стартом сезону змінила прописку й назву команди. Гра відбудеться 10 серпня о 18.00.

Автор: Альона Душенко Фото: Артем Коваленко Джерело відео: Kremen TV FOOTBALL