Що робити не кременчужанам, щоб проголосувати у Кременчуці

10.07.2019, 07:16 Просмотров: 1 227

Часу лишилося - до 15 липня

21 липня відбудуться позачергові вибори народних депутатів України. Тим громадянам, які не мають змоги проголосувати у день виборів за місцем прописки, потрібно тимчасово змінити місце голосування. Це можна зробити до 15 липня включно.


Необхідно звернутися до відділу ведення Державного реєстру виборців для зміни місця голосування.  Адреси можна знайти ТУТ.


До відповідного органу ведення Державного реєстру виборців потрібно подати письмову заяву, показати паспорт громадянина України або тимчасове посвідчення громадянина, посвідчення військовослужбовця або військовий квиток.


Документів, які підтверджують необхідність зміни місця голосування, надавати не потрібно, як і вносити якусь плату.


Також зверніть увагу, що ті, хто змінює місце голосування, отримають лише один бюлетень, адже не обирають мажоритарників.


Крім того, радимо перевірити себе у списках виборців за допомогою онлайн сервісу «Кабінет виборця».

Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи.
Пожалуйста, ВОЙДИТЕ или ЗАРЕГИСТРИРУЙТЕСЬ.
Ознакомьтесь с правилами комментирования.

Информация

Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.

ВИБОРИ В РАДУ-2019:

Кандидати

У 2019 році відбудуться вибори до Верховної Ради України. Після отримання повноважень новообраний президент Володимир Зеленський видав Указ про припинення повноважень Верховної Ради та проведення позачергових парламентських виборів 21 липня 2019 року (Указ оскаржується у Конституційному суді). Чергові вибори мали б відбутися у жовтня 2019 року.

Вибори відбудуться за старою «змішаною» схемою: першу половину з 450 депутатів нової Верховної Ради громадяни виберуть голосуючи за партію (партійні списки), а другу половину – обираючи конкретного кандидата на мажоритарному окрузі. Для мешканців Кременчука це вже традиційний 146-й округ, а 13 кременчуцьких дільниць на Молодіжному віднесені до 150-го округу із центром у Горішніх Плавнях.

Прохідний бар’єр у парламент для партій – 5%. На мажоритарному окрузі перемагає той кандидат, який набере найбільшу кількість голосів виборців.

Важливі матеріали:Вверх