Восени на рибу у «Міському саду» чекає велике переселення

9.07.2019, 14:04 Просмотров: 2 970 Комментариев: 3

 

Озеро у парку «перенаселене», частину мешканців доведеться «депортувати»

На засіданні з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій обговорювали, чи допоможе зариблення водойм врятувати несприятливу ситуацію на Дніпрі, яка склалася цього літа. Мер Кременчука привів успішний приклад зариблення: цей метод спрацював у «Міському саду». За словами Віталія Малецького, був період, коли озеро у парку почало «цвісти», у ньому активно розмножувалися водорості.


Фахівці одного приватного підприємства (якого — мер не назвав) пропонували очистити озеро всього... за 2 млн грн. Але таких витрат міський бюджет не потягнув би. Натомість вдалися до набагато дешевшого методу — завезли вантажівку травоїдної риби за 15 тисяч грн. Експеримент виявився напрочуд вдалим — вода в озері очистилася, «водорості-шкідники» зникли з поверхні води.


Травоїдні товстолобики, білі амури та коропи свою місію виконали, але сприятливі умови у водоймі та відсутність природних ворогів призвели до того, що риба виросла до значних розмірів та розмножилася, і зараз озеро у «Міському саду» «перенаселене».


Іхтіолог Юрій Ярцев зазначив, що із зарибленням у «Міському саду» явно перестаралися, бо з точки зору рибоводства на 1 гектарі води дозволяється тримати не більше 150 особин білого амура, тобто у парку порушені умови утримання риби.


Тому, за словами мера Малецького, восени частину мальків заберуть з озера для переселення в інші водойми, адже зараз такій кількості риби у «Міському саду» просто нічим харчуватися.

Комментарии: 3

29
9 июля 2019 14:36

В сухой кагамлык переселите, та часть что возле пивзавода скоро одни водоросли там будут.


+19
373
9 июля 2019 15:26

Добро пожаловать в Днепр! Водорослей хватит на 100 лет!


+11
30
9 июля 2019 17:52

Цитата: Juja

Добро пожаловать в Днепр! Водорослей хватит на 100 лет!

Там им не выжить, а вот в Кагамлыке будет отлично.


+4
Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи.
Пожалуйста, ВОЙДИТЕ или ЗАРЕГИСТРИРУЙТЕСЬ.
Ознакомьтесь с правилами комментирования.

Информация

Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.
  • НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ:


Вверх