Ольга Ляхова з Кременчука завоювала золото у Ханьї

12.06.2019, 11:01 Переглядів: 4 074

Наша спортсменка фінішувала першою на турнірі в Греції

Кременчуцька легкоатлетка Ольга Ляхова перемогла на міжнародних легкоатлетичних змаганнях у Ханьї (9 червня). Ольга пройшла дистанцію 800 метрів і подолала її за 2:02,46 хв і майже на три секунди випередила голландку Маріссу Дамінк. Третьою фінішувала Івета Пулатова зі Словаччини (час - 2:07,65).

Також нагороди одержали інші українці. Сергій Смелик посів друге місце з бігу на 100 метрів. Показавши час 10,35 с, він лише трьома сотими поступився британцю Річарду Кілті. Другим став і Євген Гуцол з бігу на 800 метрів. Час українця – 1:48,07 хв.

Зазначено, що Вікторія Ткачук і Наталія Пироженко не фінішували на дистанціях 400 і 800 метрів відповідно.

Нагадаємо, що на жаль, кременчужанці Ляховій не вдалося зачепитися за медаль на етапі «Діамантової ліги». У Стокгольмі Ольга Ляхова, основною дистанцією якої є 800 метрів, спробувала сили з бігу на 1500 метрів. Ця дисципліна не входила до списку «діамантових». З результатом 4:23,42 хв кременчужанка фінішувала 12.