«Кремінь 2008» обіграв старших футболістів й вийшов до Всеукраїнського фіналу

29.05.2019, 08:11 Переглядів: 2 431

Команда Антона Диндікова, яка представляє школу №1 та академію «Кремінь» перемогла школярів з Києва

28 травня на стадіоні «Кремінь-Арена» ім.О.М.Бабєва завершився зональний відбір турніру «Шкіряний м’яч» серед школярів 2007 р.н. Команда Антона Диндікова, яка представляє ЗОШ №1 та академію клубу «Кремінь» виграла у школярів з Києва з рахунком 2:1 та пройшла до Всеукраїнського фіналу, який відбудеться у Бердянську 14-16 червня. Про це повідомляє прес-служба клубу «Кремінь».

Програючи по ходу матчу 1:0, у першому таймі нашим хлопцям вдалось зрівняти рахунок, відзначився Данило Богдан. У другому таймі переможний гол забив Назар Сокур, який у підсумку став кращим гравцем у складі нашої команди. Тимур Горбачов виграв конкурс у номінації жонглювання, а Кирило Кійло удари на точність.

Нагадаємо, що ця ж команда Антона Диндікова 1-3 червня зіграє у Всеукраїнському фіналі турніру «Шкіряний м’яч» у Кременчуці. Певно, це єдиний випадок у історії турніру, коли одна команда змогла пробитись до фінальної частини одразу у двох вікових категоріях.

Автор: Альона Душенко Джерело фото: МФК "Кремінь"