«Кремінь» після «холодного душу» переміг «Таврію Сімферополь»

5.05.2019, 18:57 Переглядів: 4 875

Кременчужани продовжили домашню переможу серію:)

Сьогодні, 5 травня, футболісти «Кременя» перемогли вдома «Таврію Сімферополь» з рахунком – 2:0. У першому таймі гол у роздягальню забив Євген Мурашова, а у другому таймі з пенальті рахунок подвоїв Костянтин Черній.

«Кремінь» – «Таврія Сімферополь» – 2:0

Голи: Мурашов, 45+1, Черній, 75 (пенальні)

«Кремінь»: Котляров, Маліновский, Серденюк, Ченбай, Вовкодав, Сафонов (Черній, 44), Астахов, Сидоренко, Масалов, Задерецький (Мурашов, 33), Локтіонов (Козлов, 69). Запасні: Олійник, Бичков, Авер'янов, Степанчук, Глущук. Головний тренер: Ігор Столовицький
«Таврія Сімферополь»: Гордецький, Максименко, Цебро (Стефурак, 63), Кушнір, Клочко, Гриппа, Бижко, Жавко, Шарабура, Жуков (Васильченко, 56), Соколан. Запасні: Ординський, Журавленко, Студінікін, Бурковський Дінасій, Чернецький, Качавенда. Головний тренер: Сергій Шевченко

Попередження: Сидоренко, 46, Астахов, 51 - Цебро, 45, Максименко, 75

Арбітр: Олег Когут (Тернопіль)

Після «холодного душу», яким став виїзд в Горностаївку, де підопічні Ігоря Столовицького програли «Миру» з рахунком – 2:5, наші хлопці змогли реабілітуватися. Зазнавши другої поразки в сезоні перервалася безпрограшна серія «Кременя», яка тривала 10 матчів.

Доречі, матч з «Миром» став для кременчуцького «Кременя» 400-м у Другій лізі України (з урахуванням 8 технічних перемог): 188 перемог, 91 нічия, 121 поразка, 577 м’ячів забито, 435 пропущено. Вдруге в історії «Кремінь» програв з рахунком 5:2. Попередній раз це було майже 12 років тому в грі з футбольним клубом «Севастополь» - 12.05.2007 року.

Автор першого голу «Кременя» Євген Мурашов поділився враженнями з «Телеграфом» після гри:

- Ми знали, що сьогодні буде важка гра. Ми розуміли, що у нас немає більше шансу на помилку, всі хлопці розуміли, що нам потрібні 3 очки. А після гри з "Миром" ми хотіли довести, що це була випадковість. І реабілітуватися перед своїми вболівальниками.

«Нікополь» - «Енергія» - 0:1

Наступний матч «Кремінь» зіграє на виїзді з «Миколаєвом-2». Гра відбудеться 10 травня.

Автор: Альона Душенко Фото: Артем Коваленко