Кременчуцькі ракетники взяли «бронзу» чемпіонату Сухопутних військ ЗСУ з гирьового спорту

18.03.2019, 08:03 Переглядів: 4 723

Тріо хлопців вперше розбавила дівчина:)

З 12 по 14 березня на базі спортивного комплексу Національного університету оборони України імені Івана Черняхівського відбувся чемпіонат Сухопутних військ Збройних Сил України з гирьового спорту. У змаганнях взяли участь команди оперативних командувань, вищих військових навчальних закладів, навчальних центрів та військових частин безпосереднього підпорядкування Командуванню Сухопутних військ Збройних Сил України. Чемпіонат проводився у 7 вагових категоріях серед чоловіків та у двох - серед жінок.

Кременчук представили військові військової частини А1546 107-го реактивного артилерійського полку у складі: капітан Денис Бондар, майор Сергій Москаленко, солдат Владислав Зміївський та старший солдат Марина Матвієць.

Капітан Денис Бондар виступив у найчисельнішій категорії до 85 кг, змагалося аж 19 учасників. Тут виступали найтитулованіші спортсмени, з них чотири майстри спорту України. Переконливу перемогу здобув Денис з результатом 367 підйомів (вага гирі 24 кг).

У ваговій категорії до 63 кг серед дівчат, переможницею стала Ткачук Марія, яка нарівні з чоловіками виконує бойові завдання у зоні ООС. Кременчужанка Марина Матвієць посіла 4 місце з індивідуальним результатом – 44 підйоми (16 кг).

Солдат Владислав Зміївський у ваговій категорії до 68 кг в в індивідуальному заліку посів 4 місце з результатом 65 підйомів (вага гирі 24 кг). Майор Сергій Москаленко у ваговій категорії 95+ кг посів 6 місце з результатом – 100 підйомів (24 кг).

Результати наших військових дозволили посісти 3 місце в командному заліку. Серед військових частин безпосереднього підпорядкування перемогла команда Окремого президентського полку імені гетьмана Богдана Хмельницького, випередивши команди військовий частин А3384 з Полтави та А1546 з Кременчука.