Хокейний клуб «Кременчук» – володар відкритого Кубку Черкас

18.03.2019, 09:29 Переглядів: 2 142

Наші хокеїсти стали кращими серед аматорів

Хокеїсти «Кременчука» завоювали кубок Черкас із хокею з шайбою серед аматорів. Як повідомляє прес-служба ХК «Кременчук», 16 березня на льодовій ковзанці «Слайз» відбувся Відкритий Кубок Черкас із хокею з шайбою серед аматорів.

Результати ігор кременчужан:

• Півфінальний матч №1. ХК «Черкаси» – ХК «Шторм» Кременчук 4:2
  • Півфінальний матч №2. ХК «Кременчук» – «Білі Ведмеді» Київ 6:2
  • Матч за 3 місце. ХК «Шторм» Кременчук – «Білі Ведмеді» Київ 6:2
  • Фінальна гра. ХК «Черкаси» – ХК «Кременчук» 3:5

Фінальний поєдинок пройшов на переповненій льодовій ковзанці «Слайз». Численні глядачі із захватом спостерігали за чоловічою боротьбою на хокейному майданчику. Перший тайм пройшов за переваги гостей. Втім, черкащанам у другому періоді вдалося вирівняти хід поєдинку – забитими шайбами відзначилися Олександр Гусейнов та Ігор Феоктістов, а голкіпер ХК «Черкаси» Святослав Дорошенко творив дива у «рамці», раз по раз рятуючи свою команду.

На початку третьої частини гри Андрій Клюшнєв виводить господарів турніру вперед – 3:2. Але тут закинув переломну шайбу президент ХК «Кременчук» Сергій Мазур, а потім кременчуцькій команді вдалося дотиснути свого опонента. Перемога 5:3. Кубок Черкас відпривився до Кременчука.

Після фінального свистка вболівальники овацією проводжали із майданчика хокеїстів ХК «Черкаси» та ХК «Кременчук».

Брозові нагороди вибороли хоккейсти кременчуцького «Шторму», які виграли у ХК «Білі Ведмеді» (Київ) 6:2.

Автор: Альона Душенко Джерело фото: ХК "Кременчук"