Млинці, спорт і метелики: куди кременчужанам сходити на вихідних

7.03.2019, 17:27 Просмотров: 2 062

 

Афіша заходів на 8-10 березня

8 березня:


  • 10.00 до 20.00 - у ТРК «Галактика» проходить виставка екзотичних метеликів на павуків;
  • 11.00 до 13.00 - дегустація панкейків (американських млинців) з різними начинками; дегустація свіжообсмаженої кави від кафе «Рок-Кава»;
  • 14.00 - в СК «Нафтохімік» проходитеме заключний 3-й тур чемпіонату України з волейболу серед чоловічих команд другої ліги;
  • 16.00 до 17.00 – дегустація різних видів чаю ТМ «Ліптон» від ФОП Лозовенко;
  • 16.00 - 16.20 - Театралізована хода: «Назустріч Весні»; міський духовий оркестр. Маршрут: Площа Незалежності-Площа Перемоги;
  • 16.20 - 16.30 - Святкове танцювальне коло «Танцюємо разом»;
  • 16.30 - 17.00 - Святкове відкриття заходу;
  • 17.00 - 18.00 - Концерт артистів, КЗК «Культурно-освітній мистецький заклад «Славутич»;
  • 18.00 - 18.30 - Концерт учасників художньої самодіяльності МПК;
  • 19.00 - 20.00 - Виступ гурту «Апостол»;
  • 20.00 - 21.00 - Дискотека.


9 березня:


  • 10.00 до 20.00 - у ТРК «Галактика» проходить виставка екзотичних метеликів на павуків; 
  • 10.00 - До Дня Добровольця відбудеться чемпіонат з карате, змагання відбудуться в СДЮШОР
  • 11.00 до 14.00 – дегустація різних видів чаю ТМ «Алакозай»;
  • 12.00 - чемпіонат Полтавської області з фрі-файту в КДЮСШ №2
  • 12.00 - 14.00 - «Козацькі забави»;
  • 12.00 – ФОП Шаховцева - майстер-клас з дегустацією Полтавських галушок;
  • 12.00 до 13.00 - дегустація козацького кулішу - 500 порцій від Гриль-бар «Корсар»;
  • 13.00 - в СК «Нафтохімік» проходитеме заключний 3-й тур чемпіонату України з волейболу серед чоловічих команд другої ліги;
  • 13.00 до 14.00 - дегустація сирів «Сирне Королівство» ФОП Худієнко;
  • 14.00 - 15.00 - Дитяча розважальна програма «Джем-клуб»;
  • 14.00 - 16.00 - Майстер-клас від КЗК «ЦБС для дорослих»;
  • 15.00 - 16.00 - Святкова концертна програма колективів художньої самодіяльності ОДЮК;
  • 16.00 - 17.30 - Святкова концертно-розважальна програма колективів художньої самодіяльності МЦКіД;
  • 17.00 – дегустація млинців від пасічника Сергія Буряка по 25 кг кожного дня;
  • 17.30 - 18.30 - Святковий концерт народного хору «Джерело» Центру культури, спорту і дозвілля публічного акціонерного товариства «Укртатнафта»;
  • 19.00 - 20.00 - Виступ гурту «Інтервал»;
  • 20.00 - 21.00 - Дискотека.

Чемпіонат Кременчука з футзалу

СК «Політехнік»

16:00 «Теплоенерго» - «Народний рух»

17:00 «Ягуар» - «Вохр-НПЗ»

18:00 «УПП» - «1-й оконий»

СК «Граніт»

10:30 Нагородження 3 ліга і Ветерани 40+

11:00 «Олександрія» – «Інтер-Авто»

12:00 «Талант» - «ТБХ»

13:00 «Мобіопт» - «АТП-15307»

14:00 «Граліан» - «Кремінь-2004»

15:00 «Н.Знамянка» - «ПОЕ»

16:00 «Кремінь-АТО» - «Брест»

17:00 «Спорт для всіх» - «Стріт»

18:00 «Сокол» - «Мегаспорт»

19:00 «Поло» - «Нефтяник-Ю»

10 березня:


  • 10.00 до 20.00 - у ТРК «Галактика» проходить виставка екзотичних метеликів на павуків;
  • 11.00 - в СК «Нафтохімік» проходитеме заключний 3-й тур чемпіонату України з волейболу серед чоловічих команд другої ліги;
  • 11.00 до 14.00 – дегустація різних видів чаю ТМ «Алакозай»;
  • 12.00 – майстер-клас з дегустацією Качаної каші;
  • 12.00 до 13.00 – дегустація плову  від кафе «Український смак»;
  • 12.00 до 14.00 – дегустація імбирного чаю  від кафе «Маестро»;
  • 12.00 - 14.00 - «Козацькі забави»;
  • 14.00 - 16.00 - Майстер-клас від КЗК «ЦБС для дорослих»;
  • 14.00 - 15.00 - Дитяча розважальна програма «Fly Kids»
  • 15.00  – дегустація наливки «П’янка вишня» від кафе «П’янка вишня»;
  • 15.00  – дегустація блинів (без начінки, 100 шт.) від кафе «TARELKA»;
  • 15.00 - 16.00 - Концертно-розважальна дитяча програма БДЮТ;
  • 16.00 - 17.00 - Святкова концертна програма міського духового оркестру;
  • 17.00 – дегустація млинців від пасічника Сергія Буряка  по 25 кг кожного дня;
  • 17.00 - 18.00 - Святкова концертно-розважальна програма колективів художньої самодіяльності КЗК «МЦКіД», Народний хор «Берегиня»;
  • 18.00 - 18.30 - Спалення «Марени – символу зими»;
  • 19.00 - 20.00 - «Віночок українських пісень». Виступ гурту «Інтервал»
  • 20.00 - 21.00 - Дискотека.


Чемпіонат Кременчука з футзалу

СК «Політехнік»

12:00 «Імпульс» - «Рубін»

13:00 «Королівський Смак» - «Шарліс»

Нагородження 1 ліга

14:00 «Мастер Мілк» - «Кремінь U-19»

15:00 «Дружба» - «Вохр-НПЗ»

16:00 «Ягуар» - «JTI»

17:00 «Кремінь-2002» - «КрНУ»

18:00 «Електроцентр» - «Трансгаз»

19:00 «ВПУ-7» - «Деївка»

СК «Граніт»

11:00 «Брест» - «Н.Знамянка»

12:00 «Драйв» - «Ізумруд»

13:00 «Олімп» - «Погреби»

14:00 «Сатурн» - «ІЗ»

15:00 «Ялинці» - «Вимпел»

16:00 «Каріатида» - «Шершні»

17:00 «Кременчукмясо» - «Оверком»

18:00 «Командор» - «Титан»

Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи.
Пожалуйста, ВОЙДИТЕ или ЗАРЕГИСТРИРУЙТЕСЬ.
Ознакомьтесь с правилами комментирования.

Информация

Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.
  • НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ:


Вверх