«Вовки» зазнають чергової поразки в Кременчуці, а «Кременчук» першими оформлює 200

21.02.2019, 20:57 Переглядів: 2 310

Кременчуцькі хокеїсти продовжують радувати вболівальників своїми перемогами

Сьогодні, 21 лютого, хокеїсти "Кременчука" вдома перемогли "Крижаних вовків" з рахунком - 5:1. На жаль, голкіпер кременчужан не зміг зберегти ворота сухими й пропустив шайбу в третьому періоді.

«Кременчук» – «Крижані вовки» 5:1 (2:0, 1:0, 2:1)

Шайби: 1:0 Кривошапкін (Толстушко, Грицьких), 9:40, 2:0 Толстушко (Зайцев), 12:56, 3:0 Красильников (Шиманський, Тютченко), 35:19, 4:0 Кисельов (Зайцев, Кривошапкін), 44:31, 4:1 Шабанов 45:37, 5:1 Тютченко, 58:22

«Кременчук»: Бояршинов (Гордюшин); Толстушко - Грицьких, Варивода - Хришпенц, Шпак - Боєвих, Савицький - Горлушко; Кисельов - Кривошапкін (А) - Зайцев, Савченко - Гриценко (К) - Ворона, Тютченко (А) - Красильников - Шиманський, Ефимочкин - Роганов - Чорний

«Крижані вовки»: Глотов (Хапков); Чикида - Ординський, Федосов - Давиденко, Приваліхін - Боронило; Бурнатов - Дворник (А) - Найдьонов, Овчинников (А) - Мікульчик (К) - Шабанов, Дуюн - Борисов - Болотин, Шах

Це був останній домашній матч кременчуцької команди в регулярці, про це повідомляє прес-служба клубу ХК "Кременчук". Крайня п'ята шайба господарів стала ювілейною 200 для кременчужан в нинішній першості, яку першими з клубів перетнули цю межу. «Кременчук» набрав 90 очок після 38 ігор і займають друге місце в турнірній таблиці, відстаючи від «Донбасу» на два бали. У «Дніпра» 86 пунктів.

Вже в першому періоді «городяни» відправили дві шайби в ворота Віталія Власенка, зробивши істотний заділ для перемоги. Голи на рахунку Гліба Кривошапкіна й Всеволода Толстушка.

Після перерви Олексій Красильников довів перевагу своєї команди до трьох шайб. Кременчужани ще мали багато гольових моментів, але не змогли їх реалізувати.

У заключній 20-хвилинці кращий бомбардир УХЛ Микола Кисельов закинув четверту шайбу і довів свій особовий рахунок 62 (37+25) очок. «Крижаним Вовкам» все ж вдалося розпечатати Георгія Бояршинова, але «Кременчук» зумів закинути за півтори хвилини до фінальної сирени 200 ювілейну шайбу в нинішньому чемпіонаті. Автором її став Віктор Тютченко, який встановив остаточний рахунок 5:1.

Головний тренер ХК «Кременчук» Олександр Савицький:

- Намагалися грати в активний хокей, багато кидали по воротах суперника, але не було тієї концентрації, яку просили від команди. Чи не настільки дисципліновано грали, як хотіли. Проте рахунок непоганий, хоча могли забити й більше голів, але це хокей.

- Чи була сьогодні мета не пропустити гол?

- У нас завжди мета - виграти, а одна з основних задач - не пропустити.

- Серед завдань була закинути 200-ту шайбу в чемпіонаті?

- Перед матчем хотів подивитися в турнірну таблицю, щоб дізнатися скільки закинули шайб, але через забобони не став цього робити.

Хокей гра видовищна, ми раді, що порадували уболівальників перемогою і хорошими голами. Підтримка трибун на грі була величезна, хочеться, щоб і далі у нас була така взаємозв'язок.