Атлети з Кременчука відкрили рік золотими нагородами

20.02.2019, 14:28 Переглядів: 3 531

Кременчук на обласних змаганнях представили 10 спортсменів з СК «Атлетик»

16 лютого кременчуцькі спортсмени зі спортивного клубу «Атлетик» взяли участь у першому турнірі федерації UPC у цьому році - Кубок Спарти 2019. У Хоролі змагалися з окремих вправ пауерліфтингу: жиму штанги лежачи, станової тяги, екстремального жиму, підйому штанги на біцепс та двоборстві. На змагання з'їхалися найсильніші представники Кропивницької, Черкаської, Житомирської, Київської, Полтавської областей.

Серед 10 спортсменів з СК «Атлетик» змагалися двоє красунь-спортсменок Олена Живогляд (на фото ліворуч), яка завоювала золото з жиму лежачи, а Оксана Жилка (на фото праворуч) посіла друге місце, але в категорії «станова тяга».

- І хоча наших пауерліфтерів було всього десять, кожен із них продемонстрував найкращий результат у своїй категорії. Цього разу спортсменів нагороджували не лише в індивідуальному, а й у командному заліку. Наша команда виборола - 3 почесне місце, - зазначив тренер.