Футболісти «Кременя» протестували молодь «Олександрії»

18.02.2019, 17:30 Переглядів: 2 449 Коментарів: 2

Підопічні Ігоря Столовицького провели чергову товариську зустріч в рамках підготовки до чемпіонату

Сьогодні, 18 лютого, футболісти «Кремінь» вдруге за тиждень протестували молодь «Олександрії».

«Кремінь» - «Олександрія» U-19 – 1:1 (0:0)

«Кремінь»: Олійник (Котляров, 46), Ентін (Вовкодав, 46), ГНП (Ченбай, 46), ГНП (ГНП, 46), Серденюк (ГНП, 46), Піскун, Сидоренко (Мурашов, 46), ГНП (Черній, 46), Степанчук (Бичков, 46), Богданов, (ГНП, 46), ГНП (ГНП, 46).

Цього разу молодіжка «Олександрії» виглядала більш жваво й створювала небезпеку біля воріт Андрія Олійника, проте на перерву команди пішли так і не відкривши рахунок.

У другому таймі на 64 хв гравець «Олександрії» з кутового відправив м'яч у ворота господарів поля. За 10 хвилмн кременчужани могли зрівняти рахунок: спочатку гостей врятував голкіпер, а після як Рома Локтіонов отримаши вдруге м'яч пробивав з лінії - олександрійцям допоміг захисник.

Кременчужанам вдалося забити гол на 76 хвилині. Спрацювала награна комбінація - Костя Черній пострілом у ворота «Олександрії» U-19 зрівняв рахунок - 1:1.

У заключний день другого збору, 28 лютого, «Кремінь» у Харкові зіграє з «Металістом-1925».

Автор: Альона Душенко Джерело фото: МФК "Кремінь"