Хокеїсти «Кременчука» закріпилися на першій сходинці УХЛ

17.02.2019, 15:30 Переглядів: 2 412

Кременчужани зіграли перенесений 25 тур Української хокейної ліги

Другий день поспіль кременчуцькі хокеїсти наносять удар харківському «Динамо». Сьогодні, 17 лютого, ХК «Кременчук» переміг МХК «Динамо» з рахунком – 6:1 (2:0, 2:0, 2:1). Нагадаємо, що вчора кременчужани перемогли харків’ян з рахунком – 10:3.

«Кременчук» – «Динамо» 6:1 (2:0, 2:0, 2:1)

Кременчук: Бояршинов (Гордюшин); Толстушко - Грицьких, Варивода - Хрішпенц, Шпак - Бойових, Савицький - Горлушко; Кисельов - Кривошапкін (А) - Зайцев, Савченко - Гриценко (К) - Ворона, Тютченко (А) - Красильников - Шиманський, Поліщук - Севрюгин - Чорний

Динамо: Мамедов (Бандурян); Скрипец - Забулонов, Фірсов - Наливайко, Бабчук - Лісін, Піддубний - Шматько; Чердак (К) - Максименко (А) - Олійник, Худяков - Новиков - Кобіков (А), Халін - Сиротенко - Пойманов, Геворкян - Праведний - Колядинський

Як повідомляє прес-служба ХК "Кременчук", перед поєдинком у складі «Кременчука» відбулася лише одна заміна - Микиту Гордюшина в воротах замінив Георгій Бояршинов. Вже на 5 хвилині матчу кременчужани протягом 56 секунд відзначилися двома голами - точні кидки на рахунку Володимира Вариводи й Миколи Кисельова. Після повернення Вариводи - це перший гол захисника, а Кисельов забив вже 36 голів, і він з 60 очками продовжує лідирувати в гонці бомбардирів УХЛ. Попри велику кількість гольових моментів біля воріт обох команд до перерви на табло залишилися горіти цифри 2:0 на користь «городян».

У другому періоді «Кременчук» ще до екватора зустрічі практично зняв питання про переможця, оскільки повів 4:0. Голи забили захисник Вадим Хрішпінц в більшості і кращий розігруючий ліги (38) нападник Олексій Зайцев.

У завершальній третині матчу кременчужани довели рахунок до 6:0 - шайби закинула друга трійка нападу: капітан Тимур Гриценко і форвард Іван Савченко. Але все-таки господарі не змогли зберегти свої ворота сухими - відзначився лідер «Динамо» Володимир Чердак.

Відзначимо чотири результативні передачі в грі нападника Олексія Ворони. «Кременчук» виграв 6:1 і трибуни провели їх в роздягальню скандуванням «Молодці! Молодці!».

Головний тренер ХК «Кременчук» Олександр Савицький:
- Вийшли два хороших матчі, які хлопці провели на хороших швидкостях, молодці. Але є ще над чим працювати й ми це знаємо.

- Чим, на ваш погляд відрізняється перша зустріч від другої?
- Після великого рахунку в першій грі попросили гравців, щоб другий поєдинок вони не провели «абияк». Вони зробили все що треба, тим більше суперник виглядав сьогодні краще.

- «Кременчук» провів і виграв три матчі за чотири дні. Чи не важко грати в такому ритмі?
- Судячи з того, як ми провели третій період в третьому матчі, то потенціал у команди хороший.

- З 195 шайбами ??«городяни» залишаються найрезультативнішою командою ліги (у «Донбасу» - 177). Вболівальники чекають ювілейну 200 вже в наступному матчі з «Крижаними Вовками» 21 лютого.
- Ми будемо продовжувати грати у свій активний хокей - постараємося і далі радувати наших уболівальників красивими голами і перемогами.