Кременчуцькі боксерки - срібні призерки чемпіонату України

11.02.2019, 15:29 Переглядів: 2 117

Вихованки СК «Легіон» виступили у Харкові

У Харкові протягом тижня, з 1 по 7 лютого, тривав чемпіонат України з боксу серед жінок (жінки-еліта, молодь, юніорки та дівчата). Всього в чемпіонаті взяли участь близько 250 спортсменок з усієї України. Полтавську область представляли 8 боксерок, серед яких двоє вихованок спортивного клубу «Легіон» Ангеліна Андрійченко та Вікторія Бондаренко.

Ангеліна Андрійченко (2002 року народження, учениця ЗОШ № 12) змагалася у ваговій категорії до 48 кг. Ангеліна виборола 2 місце. Вікторія Бондаренко (2005 р.н., учениця гімназії № 5) змагалася у віковій групі «дівчата». Вона також стала призеркою змагань посівши 2 місце у ваговій категорії до 57 кг.

Спортсменок до змагань готували тренери Андрійченко А.Г., Сидоренко Ю.І. та Пояцика Д.Ю.