У Києві вирішили перенести кілька футбольних ігор «Кременя»

10.02.2019, 09:01 Просмотров: 1 294

 

Матчі перенесли через вибори Президента України

Поки футболісти  «Кременя» у Кременчуці розпочали другий етап підготовки до чемпіонату в Києві на засіданні ПФЛ вирішили перенести старт чемпіонату через вибори Президента України.Директор МФК «Кремінь» Андрій Недяк разом з іншими представниками клубів 8 лютого зібралися на засіданні Ради Ліг ПФЛ.


Представники клубів розглянули ситуацію з весняним календарем. На засіданні вирішили зміни дати стосовно 4 турів у Першій лізі та ще 4 у Другій лізі. У ході обговорення слушні зауваження звучали від окремих клубів, отож адміністрація ПФЛ запевнила, що кожен зможе досягти компромісу за погодженням всіх сторін, а Ліга піде назустріч всім взаємним побажанням учасників матчів. Отож, навіть з урахуванням необхідних обов’язкових змін, календар виявиться гнучким, наскільки це можливо в щільному весняному графіку.


 


У підсумку, 19 тур Першої ліги зміщено з 24 на 22-23 березня, 20 тур – з 31 березня на 27 березня, 23 тур – з 17 на 18 квітня, 24 тур – з 21 квітня на 15 травня.


Старт весняної частини чемпіонату перенесли, отже 18 тур Другої ліги перенесено з 31 березня на 6 квітня, 19 тур – з 6 на 13 квітня, 20 тур – з 13 на 18 квітня, 21 тур – з 21 квітня на 15 травня.

 

Таким чином, «Кремінь» розпочне весняну частину чемпіонату 6 квітня грою на виїзді з «Миром» Горностаївка.

Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи.
Пожалуйста, ВОЙДИТЕ или ЗАРЕГИСТРИРУЙТЕСЬ.
Ознакомьтесь с правилами комментирования.

Информация

Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.
  • НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ:


Вверх