У битві хокейних лідерів переміг «Кременчук»

3.02.2019, 18:22 Переглядів: 2 418

Під кінець матчу херсонці пішли у ва-банк й зняли голкіпера, проте пробити надійний захист кременчужан «Дніпро» незміг

Сьогодні, 3 лютого, хокеїсти "Кременчука" у важкому поєдинку перемогли лідера херсонський "Дніпро" - 4:5 (1:2, 2:1, 1:2). Напередодні матчу з "Дніпром" кременчужани підсилилися двома власними вихованцями: Глібом Варавою та Данилом Корнієнком, а також захисником Володимиром Вариводою та нападником Юрієм Мироненком.

«Дніпро» – «Кременчук» - 4:5 (1:2, 2:1, 1:2)

Шайби: 1:0 Жвачкін (Золотухін, Білоусов), 0:24; 1:1 Савченко (Кисельов, Гриценко), 11:23; 1:2 Красильников (Тютченко), 14:22; 2:2 Коляда (Дунаєв, Золотухін), 23:05; 3:2 Дунаєв (Коваленко, Черемнов), 23:58; 3:3 Грицько (Зайцев, Фурса), 16:43; 3:4 Гриценко (Савченко, Хришпенц - більш.), 43:06; 3:5 Ворона (Савченко), 47:19; 4:5 Коваленко (Пугачов), 49:41

Дніпро: Петров (Сурканов); Бєлоусов - Декало, Будько - Пугачов, Шулешов - Сірченко, Матусевич - Черемнов; Жвачкін (А) - Дунаєв - Золотухін, Бондаренко - Ромащенко (А) - Коваленко, Матвієнко - Коляда - Макарицький, Тимченко - Брага - Целогородцев

Кременчук: Гордюшин (Петленко); Толстушко - Грицьких, Хришпенц - Варивода, Шпак - Горлушко, Севрюгін - Бойових; Зайцев - Фурса - Кисельов, Савченко - Гриценко (К) - Ворона, Тютченко (А) - Красільніков - Шиманський, Поліщук - Кривошапкін (А) - Чорний

Господарі арени почали поєдинок з закинутої шайби – Андрій Жвачкін на 24-й секунді зустрічі засмутив Микиту Гордюшина і відкрив рахунок. Про це повідомляє прес-служба ХК "Кременчук". Однак кременчужани ще до першої перерви змогли не тільки зрівняти цифри на табло, але і вийти вперед – спочатку Іван Савченко завершив відмінний пас від Миколи Кисельова, а потім Олексій Красильников на добиванні вивів свою команду вперед.

У другому періоді ситуація повторилася дзеркальним чином – херсонці, зусиллями Миколи Коляди та Івана Дунаєва, двічі вразили володіння Микити Гордюшина, зробивши рахунок 3:2 на свою користь. На що «Кременчук» відповів потужним кидком від синьої лінії від Владислава Грицька, який вдруге зрівняв рахунок у матчі.

Третя двадцятихвилинка повторила сценарій другого періоду – кременчужани з двома шайбами від Тимура Гриценка та Олексія Ворони подвоїли перевагу своєї команди, а потім Микита Коваленко вчасно скористався помилкою Микити Гордюшина і скоротив відставання до мінімуму.

Однак на те, щоб знову зрівняти рахунок, у команди Дмитра Підгурського не вистачило часу і сил, що дозволило «Кременчуку» вивезти з Херсона вольові три очки.