Чемпіонат Полтавщини з «комбінованої піраміди» відбувся у Кременчуці

29.01.2019, 13:03 Переглядів: 2 132

Змагання вдруге поспіль завершилися жіночим фіналом

У Кременчуці відбувся чемпіонат Полтавської області з «комбінованої піраміди». Змагання, які проходили у БК «Бінго» вдруге поспіль завершився жіночим фіналом. Загалом в змаганнях взяли участь 17 спортсменів: 14 чоловіків та 3 жінки.

У фіналі Анастасія Ковальчук у впертій боротьбі обіграла гостю турніру, чинну чемпіонку України - Любов Жигайлову, а в півфіналі - Дмитра Дяченка. Любов в півфіналі обіграла Іллю Непейпиво, який швидко набирає форму, з рахунком 3:1, а в 1/4 не менш сильного гравця, тренера Іллі - Олексія Одарюка.

Фінал завершився на користь Анастасії Ковальчук, яка далеко невперше стала найсильнішою в своїй області на чоловічому чемпіонаті. Третє місце розділили Ілля Непейпиво та Дмитро Дяченко.