75 річний ювілей відзначив Кременчуцький ліцей імені Макаренка

12.12.2018, 08:01 Просмотров: 4 444 Комментариев: 1

 

Святковий захід зібрав як викладачів з 40-50 річним стажем й випускників, так і гостей з інших училищ Кременчука та Горішніх Плавнів

Кременчуцький професійний ліцей імені А.С. Макаренка відзначив своє 75-річчя. В актовій залі ліцею викладачів та випускників зустрічали учні закладу, які презентували свою ручну роботу - від вишитих серветок, прикрас до смаколиків.


Професійний ліцей був заснований у роки Другої світової війни, адже на той час місто потребувало кваліфікаційних робочих кадрів. Крюківську школу фабрично-заводського навчання №4 відкрили у приміщенні двокласного училища, де викладав Антон Семенович Макаренко. За ці роки школу реорганізовували в училище, а згодом - у ліцей.


- Ліцей - це насамперед не стіни, а - дух, пам'ять, традиції, наступність поколінь: це й викладачі, ветерани й ті, які пішли у вічність. Немає сумніву, що випускники ліцею є духовно багатими, добрими людьми, - привітав присутніх директор ліцею Олег Зубков.


Викладачам й директорам вручили грамоти як обласного, так і місцевого значення.


- Я прихильник вашого таланту й академічного колективу. Оскільки у вашому навчальному закладі люблять дітей як ніде. Будучи на комплексній перевірці чую, як говорять майстри-викладачі: не тканина, а тканиночка, не нитка, а ниточка, не дитина, а дитиночка. Щире захоплення й повага до вашої праці, - зазначила заступник начальника Департаменту освіти й науки Тетяна Закапко.


Директор ліцею Іван Максак, який очолював заклад понад 30 років, привітав присутніх й зазначив, що вони в вихованні дітей використовували ідеї Макаренка.


Присутніх привітали виступом вихованців: від театру мод та пісень, до гри на барабанах.

Комментарии: 1

1 256
12 декабря 2018 09:35

Шановна редакція, прізвище директора Зубков, а не Зубко, виправте будь-ласка.

 

[Дякуємо. Адміністрація]


+1
Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи.
Пожалуйста, ВОЙДИТЕ или ЗАРЕГИСТРИРУЙТЕСЬ.
Ознакомьтесь с правилами комментирования.

Читайте также:

  • НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ:


Вверх