«Кременчук» з мінімальним відривом переграв «Дніпро»

5.12.2018, 10:50 Переглядів: 1 752

Трьох шайб у виконанні кременчужан вистачило, щоб переграти херсонців

4 грудня на льодовій арені Херсона у поєдинку зійшлися команди «Дніпро» та «Кременчук». У результаті трьох періодів маємо перемогу кременчужан та рахунок 2:3.

Вже на початку матчу кремечужани показали власний характер: на другий хвилині шайба залетіла у ворота суперника. В середині першої 20-хвилинки шайба знову опинилася у воротах херсонців.

У другому періоді «Кременчук» пропустив одну шайбу. Щодо третьої 20-хвилинки, то тут по одній шайбі забили як гості, так і «домашні». «Дніпро» за 40 секунд до кінця матчу скоротив відрив у рахунку.

-          Треба йти з перших секунд, починати грати в правильний хокей,  жорсткий хокей. А те що було сьогодні… Я не задоволений грою команди, - прокоментував гру тренер «Дніпра» Дмитро Підгурський.

Тренер «Кременчука» більше задоволений грою підопічних:

-          І шайбу тримали, і погрожували, і моменти створювали. Єдине – мало забили. Знову наша хвороба продовжується. Будемо продовжувати далі, - пояснив Олександр Савицький.

Шайби: 0:1 Ворона (Гриценко), 1:10. 0:2 Савченко, 11:42. 1:2 Бондаренко, 36:25, 1:3 Тютченко, 48:02. 2:3 Матвієнко, 59:20.

Дніпро: Петров (Сурканов); Декало - Шулешов, Афанасьєв - Матвієнко, Сірченко - Пугачов, Будько -; Бондаренко - Коляда (К) - Янішевський (А), Жвачкін (А) - Ромащенко - Макарицький, Золотухін - Мацейко - Коваленко, Тимченко - Брага - Целогородцев.

Кременчук: Бояршинов (Гордюшин); Тютченко (А) - Красильников, Савченко - Гриценко (К), Зайцев - Фурса, Єфімочкін - Роганов; Ципнятов - Толстушко - Грицьких, Ворона - Севрюгін - Горлушко, Кисельов - Хрішпенц - Бойових, Муртіщев - Савицький.

Автор: Євгенія Каблучка Джерело фото: uhl.ua