Вже на 19 секунді хокеїсти «Кременчука» пропустили від «Донбасу»

2.12.2018, 09:03 Переглядів: 2 041

Три шайби в першому періоді приносять «Донбасу» перемогу над «Кременчуком»

У перший день зими хокеїсти "Кременчука" у Дружківці поступилися "Донбасу" зумівши закинути лише одну шайбу в ворота суперника.

«Донбас» - «Кременчук» 6:1 (3:0; 1:0; 2:1)

Шайби: 1:0 Мазур (Лялька, Коренчук), 00:19. 2:0 Лялька, 8:46. 3:0 Кирющенков (Костіков, Захаров), 11:15. 4:0 Денискін, 33:13. 5:0Новиков (Костіков, Кірющенков), 48:05. 6:0 Пуголовкін (Костіков, Кірющенков - більш.), 52:24. 6:1 Савченко (Севрюгин), 53:16.

Донбас: Дьяченко; Сильницький - Романенко, Гончаров - Ігнатенко, Жовнір - Александров, Григор'єв - Фірсов; Лялька (А) - Мазур - Коренчук (А), Кірющенков - Захаров (К) - Костіков, Пуголовкін - Карпенко - Денискін, Новіков - Свищев - Мостовий.

Кременчук: Бояршинов (Гордюшин - з 33:13); Толстушко - Грицьких, Севрюгин - Горлушко, Хрішпенц - Бойових, Савицький - Єфімочкін; Тютченко (А) - Красильников - Кривошапкін (А), Савченко - Гриценко (К) - Ворона, Зайцев - Фурса - Кисельов, Поліщук - Ципнятов - Муртищев

Багато в чому результат зустрічі визначила шайба «Донбасу», закинута вже на 19-й секунді гри - її автором став Вадим Мазур. Про це повідомляє прес-сужба УХЛ.

Незважаючи на те, що «Кременчук» створював непогані моменти біля чужих воріт, закинути кременчужанам не вдавалося. Донеччани ж ще двічі змогли "розписатися" у воротах Георгія Бояршинова, по шайбі на рахунку Віталія Ляльки та Віталія Кірющенкова.

У другому періоді «Донбас» зменшив темп, а «Кременчуку» все ніяк не вдавалося відкрити рахунок закинутим в матчі шайбам. В одній з контратак кременчужани пропустили ще раз, коли Андрій Денискін з середньої дистанції відправив шайбу у сітку воріт.

Після 4 пропущеної шайби місце Георгія Бояршинова в воротах зайняв Микита Гордюшин. Без малого 20 хвилин пройшло, перш ніж донеччани змогли "пробити" його - Микита Новіков залишився один між колами вкидання, і без перешкод зробив рахунок 5:0.

На 53-й хвилині матчу дебютну шайбу закинув новачок «Донбасу» Артем Пуголовкін, який раніше виступав в КХЛ і ВХЛ. Однак утримати сухий рахунок господарям не вдалося - за 7 хвилин до кінця зустрічі Іван Савченко буквально "розстріляв" Богдана Дяченка з близької відстані, закинувши шайбу престижу.

А так вболівали кременчуцькі вболівальники за свою рідну команду - в бойовому дусі та помаранчевому обмундируванні.

Після гри головний тренер ХК «Донбас» Сергій Вітер зазначив:

- Рахунок хороший, але по грі є невеликі претензії до хлопців. Будемо працювати. Були помилки. Десь нас «возили» - скажу так, по-хокейному. Але при правильній грі позиційної були хороші контратаки, забивали - молодці.

Нас ще не вистачає на всю гру, тому доводиться десь коригування вносити. Але ще раз скажу, що хлопці на характері й повної самовіддачі - молодці. Претензій глобальних немає - будемо коригувати.

Головний тренер ХК «Кременчук» Олександр Савицький:

- Коментар один - необхідно забивати. Ми багато створили моментів й непоганих моментів. Для того щоб ми забивали, необхідно більше тренуватися. Ми досить тренуємося, але, видно, мало. Будемо ще більше.