Що новенького почитати кременчужанам

17.11.2018, 11:01 Просмотров: 1 094

 

Спеціально для читачів ТЪ, бібліотекар відділу абонемента ЦМБ ім. Горького Наталія Манжеліївська підготувала чергову добірку осінніх книжкових новинок

  

Макс Кідрук «Зазирни у мої сни».

На що здатний батько заради порятунку сина, якого поглинає примара, котра оселилася у снах. Мирону Белінському доведеться шукати відповідь на це запитання самому: ніхто не здогадується про те, що відбувається з маленьким Тео. Мирон відмовиться від кар’єри, знехтує порадами лікарів і навіть дозволить ученим зазирнути в мозок сина. Та чи допоможе це здолати силу, яка заволоділа думками Тео? Силу, яка поза життям і смертю, поза добром і злом? І чи не занадто високою буде ціна?

  

Сара Джио «Назад к тебе».

Когда-то общественность потрясла история Шарлотты, которая попала в кораблекрушение во время медового месяца и вернулась домой лишь спустя два года. Она провела много времени в открытом море, а затем на необитаемом острове в компании нелюдимого мужчины по имени Грэй, благодаря которому смогла выжить.

Спустя много лет Шарлотта находит на берегу послание в бутылке. Это невероятно, но из него следует, что Грэй все еще ждет ее на острове, и, по его мнению, с момента их расставание прошли считанные дни…

  

Жан-Крістоф Гранже «Пасажир».

Намагаючись повернути пам’ять пацієнту, що може бути свідком жахливого вбивства, психолог Матіас Фрер усвідомить: він – такий самий «пасажир без пам’яті». Він теж зійшов із потяга в невідомому місті, прихопивши з минулого життя лише вигадані спогади. Матіас Фрер не народжувався, не вчився, не працював. То чому його переслідують загадкові люди в чорному? Чому незнайомий чоловік назвав його іменем убивці, якого розшукують? Лейтенант поліції Анаїс Шатле впевнена, що він невинний. Та лише сам Фрер може повернутися власними слідами у своє минуле життя в пошуках істини.

Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи.
Пожалуйста, ВОЙДИТЕ или ЗАРЕГИСТРИРУЙТЕСЬ.
Ознакомьтесь с правилами комментирования.

Информация

Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.
  • НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ:


Вверх