До Кременчука привезли Кубок Героїв АТО

17.11.2018, 08:02 Просмотров: 1 138

 

Кременчуцькі гвардійці зустрілися з володарями футбольного Кубку Героїв АТО – 2018

Заступник начальника Центрального територіального управління Національної гвардії України по роботі з особовим складом полковник Вадим Макаренков та капітан футбольної команди ФК «Схід» НГУ Юрій Воронін привезли до Кременчука трофей. Вони 13 листопада завітали до військової частини 3059 Національної гвардії України, аби поспілкуватися з особовим складом частини та детальніше розповісти про футбольний турнір. 


Військовослужбовцям в/ч 3059 продемонстрували відео сюжети центральних каналів телебачення, присвячених змаганням з футболу серед учасників бойових дій на Сході України. Подібні змагання в Україні проходять вже третій рік поспіль. 


Всеукраїнська футбольна ліга учасників АТО – це наймаштабніша в Україні програма психологічної та фізкультурно-спортивної реабілітації учасників бойових дій.


Як вказав у своєму виступі Юрій Воронін: «Цього разу за кубок героїв АТО змагалися 77 команд. Вони повністю складалися з учасників бойових дій. Футбольні матчі на Кубок Героїв АТО проходили у 42 містах України».

Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи.
Пожалуйста, ВОЙДИТЕ или ЗАРЕГИСТРИРУЙТЕСЬ.
Ознакомьтесь с правилами комментирования.

Информация

Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.

Читайте также:

  • НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ:


Вверх