Дубль-2: Хокеїсти «Кременчука» перемагають «Дніпро»

14.11.2018, 20:54 Переглядів: 2 523

Підопічні Олександра Савицького закріплюються на 1 місці

Сьогодні, 14 листопада, хокеїсти «Кременчука» вдруге за тиждень прийняли херсонське «Дніпро». Нашим хокеїстам вдалося не лише перемогти суперника, а й зробити це в основний час, навіть зняття голкіпера «діпрян» не допомогло – 1:0.

«Кременчук» - «Дніпро» - 1:0 (1:0, 0:0, 0:0)

Шайби: 1:0 Тимур Гриценко (Єгор Севрюгин, більш.), 3:58

«Кременчук»: Бояршинов (Гордюшин); Толстушко - Грицьких, Севрюгин - Горлушко, Хрішпенц - Боєвих, Савицький; Тютченко (А) - Красильников - Кривошапкін (А), Савченко - Гриценко (К) - Ворона, Кисельов - Фурса - Зайцев, Поліщук - Ципнятов - Чорний
«Дніпро»: Петров (Сурканов); Білоусов - Декало, Афанасьєв - Матусевич, Пугачов - Шпак, Савченко - Будько; Янішевський (А) - Коляда (К) - Болдирєв, Золотухін - Мацейко - Жвачкін (А), Коваленко - Сірченко - Найдьонов, Тимченко - Брага – Дуюн

Цього сезону «Кременчук» з «Дніпром» зустрічається вже вп'яте. До цього тричі перемогу здобувала команда з Кременчука, лише одного разу перемогу здобув «Дніпро». Ніколи різниця забитих шайб у протистоянні команд не була більше однієї – цей матч не став винятком.

Уже на 4-й хвилині «Кременчук» відзначився в більшості – пройшло лише 5 секунд, як гравці «Дніпра» залишились у п’ятьох – Тимур Гриценко автор забитої шайби, вдало підставив ключку, відгукнувшись на простріл. Здавалося, гра вийде результативною, але, на жаль, рахунок більше не змінювався.

У другому періоді гості атакували дуже небезпечно, однак пробити Бояршинова не вдалося. Залишок поєдинку проходив у дуже щільній боротьбі та напрузі. Хоч уболівальники й не побачили багато шайб, однак багато кидків та силової боротьби вистачало.

Третій період запам’ятався тим, що команди не витримали напруги та влаштували бійку на 49-ій хвилині, після якої було 4 вилучення. На останню хвилину херсончани зняли голкіпера, проте й це не допомогло їм врятувати програшний рахунок.