Коли б ми були під аркою в Парижі: що новенького почитати кременчужанам

10.11.2018, 11:37 Просмотров: 1 157

 

Спеціально для читачів ТЪ, бібліотекар відділу абонемента ЦМБ ім. Горького Наталія Манжеліївська підготувала чергову добірку осінніх книжкових новинок

  

Джодж Мойєс «Париж для самотніх та інші історії».

Це збірка романтичних оповідань, які захоплюють читача легкістю і життєвістю, що знайома кожному серцю, яке кохало.

Це блискуча колекція історій, сповнених романтики, шарму, авантюризму та гумору.

 

Камилла Лэкберг «Вкус пепла».

Выбирая ловушки для омаров, рыбак обнаружил тело семилетней девочки. Вскрытие показало, что она утонула, но не в море – ее легкие полны пресной воды с примесью мыла. К тому же – и это никак не удается объяснить – в легких и желудке  жертвы найдена зола.

Кто же убийца? Может, сосед, много лет враждовавший с семьей девочки, или его сын, у которого явно не в порядке психика. Да кого угодно можно заподозрить, если мотив преступления мало сказать непонятен – он просто невообразим.

 

Любов Загоровська «Коли були ми…».

Цю книжку авторка присвятила людям, чиє дитинство припало на 80 – 90-ті роки минулого століття. Вона нагадає багатьом дорослим про те, якими вони були у дитинстві, а дітям відкриє таємниці, як росли, гралися та розважалися їхні батьки. Адже літні канікули можуть перетворитися на щоденні абсолютно несподівані пригоди з непередбачуваними наслідками, якщо поруч найкращі друзі, та ще й вреднюча сусідка.

 

Еріх Марія Ремарк «Тріумфальна арка».

1939 рік. Світ на порозі Другої світової війни. Людвіг – один з тих,хто відчув на собі жорстокість нацистів: він пройшов тортури, концтабір, утратив кохану. Рятуючись, чоловік тікає до Франції та змінює ім’я. Відтепер він хірург-біженець Равік. Митарства та злидні емігрантської долі лягають на плечі чоловіка. Одного разу він зустрічає Джоан Маду, актрису з Італії…

Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи.
Пожалуйста, ВОЙДИТЕ или ЗАРЕГИСТРИРУЙТЕСЬ.
Ознакомьтесь с правилами комментирования.

Информация

Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.

Читайте также:

  • НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ:


Вверх