Пацієнти Кременчуцької районної лікарні без опалення замерзають у палатах

7.11.2018, 12:02 Просмотров: 2 183 Комментариев: 2

 

Ні районна влада, ні лікарня не знають, коли батареї будуть гарячими. Якщо комунальне питання не вирішать, існує можливість, що лікарню закриють

До редакції «Кременчуцького Телеграфу» звернувся кременчужанин Віктор, батько якого лікується на стаціонарі у Кременчуцькій центральній лікарні. Віктор повідомив, що у медичному закладі досі немає опалення. В палатах дуже холодно, пацієнти кутаються у ковдри та одяг.


Головна лікарка медзакладу Марія Ігнатчук підтвердила, що у лікарні немає опалення. Коли його включать – не знає. Також зазначила, що це залежить не від неї, а від органів місцевої влади.


Про те, чому в медзакладі батареї холодні, розповіла Марія Ігнатчук журналістам «Візиту». За її словами, у Кременчуцькій ЦРЛ відсутнє тепло через борги за оплату енергоносіїв.


Заборгованість у сумі понад 1 млн гривень виникла тому, що територіальні громади не сплатили медзакладу кошти за комунальні послуги. Справа в тому, що центральна районна лікарня є об’єктом спільного утримання ОТГ, тож саме вони мають її утримувати.


У сюжеті телеканалу з уст вищого керівництва райдержадміністрації так і не прозвучала дата, коли у лікарню дадуть тепло. Повідомили лише, що наразі ведуться переговори з ОТГ на предмет того, щоб громади заплатили лікарні кошти за комуналку.


Виконуючий обов’язки голови Кременчуцької райдержадміністрації Олександр Тютюнник повідомив «Телеграфу», що вчора, 6 листопада, дав доручення головній лікарці зібрати нараду з голів ОТГ та вирішити питання щодо опалення. Він допускає, що, якщо проблему з теплом не вирішать, потрібно міркувати про доцільність існування медичного закладу.

Комментарии: 2

267
7 ноября 2018 13:08

Всеми правдами и не правдами хотят закрыть ЦРБ,кому то очень уж охота ставь новым владельцем.sunglasses


+16
3 995
7 ноября 2018 14:17

Казалось бы, причем тут типамер? >>Також зазначила, що це залежить не від неї, а від органів місцевої влади.<< Читаем чуть выше: >>Ні районна влада, ні лікарня не знають, коли батареї будуть гарячими.<< Вопрос: Зачем нам нужна такая влада? Которая ничего не знает, ничего не решает. Администрации: Вы когда нибудь сделаете форматирование текста в комментариях? Добавьте хоть разделение по абзацам.

 

[Возможно. Администрация]


+7
Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи.
Пожалуйста, ВОЙДИТЕ или ЗАРЕГИСТРИРУЙТЕСЬ.
Ознакомьтесь с правилами комментирования.
  • НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ:


Вверх