У маленького кременчужанина Ярославчика діагностували рак мозку - необхідна допомога

10.10.2018, 08:04 Просмотров: 7 832 Комментариев: 1

 

Необхідні кошти на реабілітолога та для підтримки життя хлопчика

5-річний кременчужанин Ярослав Телятник потребує коштів на лікування, щоб побороти рак мозку. Дитинка зараз знаходиться в комі разом ще з одним малюком з Кременчука Микитою Біликом.


 


- Хлопчик лежить в одній палаті з Микитою Білик, діагноз той же що й у Микити, малюк теж у комі, стан дуже важкий, потрібні кошти на реабілітолога. Вже було 2 сеанси, які коштують 150$, поки сеанси реабілітації припинили оскільки стан Ярославчика погіршився, пішло запалення в голові його лихоманить. Дуже просимо не залишатися байдужими, - звернулася Таня Ватуліна мама хлопчика, який разом з Ярославом разом ходять в один садочок.


Станом на 10 жовтня Ярославу збирають кошти на лікування закордоном. За інформаціє прес-служби лікарні "Кременчуцька" допомоги потребує онук їх працівниці - операційної сестри, яка допомагає проводити ангіографію і коронографію Віри Самойлової. 


Зараз маленький кременчужанин лежить у дитячому відділенні Інституту нейрохірургії в Києві. Він в комі, а вже пройшов через 4 операції: йому встановили шунтувальну систему, частково видалили пухлину, встановили трахіостоми для дихання і встановили дренаж.


Для лікування хлопчика за кордоном необхідна сума - 30 000 $. Як тільки Ярославчик вийде з коми, його планують транспортувати до Білорусі, щоб надати необхідне лікування. Родина бореться із страшним діагнозом у Інституті нейрохірургії вже три місяці, тому коштів на це лікування вже немає. Мама хлопчика і донька Віри Самойлової, Марина Телятник просить відгукнутися усіх небайдужих людей і допомогти зібрати потрібну суму. Це єдиний шанс Ярославчика на одужання.


Реквізити для допомоги

Карта A банку: 5169 1570 0329 9298 Телятник Марина Олександрівна


 


Комментарии: 1

3 244
24 сентября 2018 14:00

Дай Боже одужати Ярославчику!!!

20,50 чи навіть 100 грн - в наший час для нас вже дрібнота, але всі разом пожертвуючи цими грошима ми дамо надію на одужання цій світлій дитині, і не словом а ділом підтримаєм його батьків.

Приєднуйтесь, не будьте байдужими


+24
Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи.
Пожалуйста, ВОЙДИТЕ или ЗАРЕГИСТРИРУЙТЕСЬ.
Ознакомьтесь с правилами комментирования.

Благотворительность:Вверх