16 шайб та бійки: хокеїсти «Кременчука» в неймовірному бою винесли «Крижаних вовків»

23.09.2018, 16:32 Переглядів: 3 633

Кременчужани у пешому домашньому матчі сезону роблять неймовірне

Сьогодні, 23 вересня, хокеїсти "Кременчука" провели першу домашню гру в сезоні. Матч з "Крижаними вовками" це було щось неймовірне: 16 закинутих шайб, видалення та навіть бійки.

«Кременчук» - «Крижані Вовки» 12:4 (0:3; 5:3; 4:1)
Шайби: 1:0 Кисельов (Зайцев, Фурса), 2:32. 2:0 Кисельов (Хрішпенц, Зайцев), 6:58. 3:0 Зайцев (Толстушко, Горлушко - більш.), 10:21. 4:0 Кисельов (Зайцев, Фурса), 23:25. 5:0 Гриценко (Севрюгин, Ворона), 26:57. 6:0 Гриценко (Савченко, Ворона), 30:42. 6:1 Овчинніков, 31:29. 6:2 Шабанов (Н. Дворник - більш.), 31:26. 7: 2 Тютченко (Грицких, Красильников), 31:59. 8: 2 Кисельов (Зайцев - більш.), 38:14. 8: 3 Шабанов (Мікульчик, Овчинніков), 38:32. 9:3 Красильников (Шиманський, Грицких - більш.), 44:08. 9:4 Н. Дворник (Шапіро - більш.), 45:46. 10:4 Савченко (Гриценко, Ворона), 47:37. 11:4 Тютченко (Толстушко, Грицьких - більш.), 50:35. 12:4 Кисельов, 32:24
«Кременчук»: Гордюшин; Толстушко - Грицьких, Севрюгин - Хрішпенц, Горлушко - Бєльський, Савицький; Тютченко - Красильников - Шиманський, Савченко - Гриценко - Ворона, Кисельов - Фурса - Зайцев, Поліщук - Кривошапкін - Муртіщев
«Крижані Вовки»: Глотов (Сушак - c 47:37 до 52:24); Фроленко - Забулонов, Чикіда - Бугаєв, Суханов - Швачка, Приваліхін; Шабанов - Овчинніков - Мікульчик, Н. Дворник - Шапіро - Боронило, Крючьонкін - Бобков - Праведний

Напередодні гри хокеїсти "Кременчука" від маленьких до гравців збірної взяли участь у святкуванні Дня міста Кременчук. У Придніпровському парку на кременчужан очікували настольний хокей та ігри.

Святкування продовжулися й наступного дня. Перед грою вболівальників чекала фотозона й аквагрим, сюрпризом став виступ призерів міжнародного фестивалю, учасників проекту "Україна має таланти".

Самою родзинкою свята стала гра кременчужан, які не тільки подарували незабутні емоції, а й голи на будь-який смак.

Відразу після стартового вкидання кременчужани позначили свої наміри повернути борг команді Миколи Сидорова за поразку в передсезонному матчі. До середини першого періоду «Кременчук» вів у рахунку 3:0, завдяки результативним кидкам Миколи Кисельова (двічі) і Олексія Зайцева.

Другий період став найбільш результативним ігровим відрізком. До 33-й хвилини «Крижані Вовки» «горіли» 0:6, поки Олексій Овчинніков і Микита Шабанов не організували дві шайби в ворота Гордюшина за 7 секунд. Статус-кво повернули Віктор Тютченко і невтомний Микола Кисельов, але під завісу періоду Микита Шабанов успішно реалізував свій гольовий момент.

У третьому періоді по шайбі закинули Олексій Красильников, Микола Дворник, Іван Савченко та Віктор Тютченко. Крапку в матчі поставив Микола Кисельов, який оформив таким чином пента-трик (5 голів - ред.).

Головний тренер ХК «Кременчук» Олександр Савицький після матчу прокоментував гру прес-службі клубу:

- Сьогодні команда як порадувала грою, так і ні. Знову гравці втрачають концентрацію ведучи в рахунку і пропускають швидкі голи. А так хороша гра і непоганий результат, думаю вболівальники задоволені. Радий за Миколу Кисельова (відзначився в матчі пента-триком-ред.), але також я радий і за всю ланку, яка закинула шість шайб. Та й вся команда сьогодні зіграла добре.

Від себе особисто та всієї команди вітаю кременчужан з Днем міста. Хочу побажати здоров'я, і щоб наш хокейний клуб вас тільки радував.

Головний тренер «Крижаних Вовків» Микола Сидоров:

- Сьогодні у нас нічого не вийшло - програли за всіма компонентами. Будемо думати як грати далі, працювати над помилками, і намагатися набрати ігрову форму по ходу сезону.