Перший млинець нанівець: «Нафтохімік» стартував у Вищій лізі

19.08.2018, 14:29 Переглядів: 2 732

Молодь "Нафтохіміка" розгромила суперника, а от дорослій команді цього не вдалося

18 серпня кременчуцький футбольний клуб "Нафтохімік" стартував у другому етапі чемпіонаті Полтавської області з футболу серед аматорів. "Нафтохімік" у Горішніх Плавнях поступився "Фламінго" з рахунком - 3:0.

"Нафтохімік" приїхав до Горішніх Плавнів за перемогою та продовжити переможну серію, тим паче напередодні молодь "Нафтохіміка" перемогла однолітків з рахунком - 9:1.

З перших хвилин гри Фламінго показав хто на полі господар. Фламінго насів на ворота Нафтохіміка і вже на 9 хв після масованої атаки другим темпом забив м'яч у ворота кременчужан. У Нафтохіміка було кілька хороших моментів, які на жаль команда не реалізувала. А от під завісу 1 тайму Фламінго збільшив перевагу на 39 хвилині. Після проходу по флангу плавнівці прострелили в штрафну де нападник Фламінго переправив м'яч у ворота - 2:0.

У другому таймі Нафтохімік намагався відігратися - гра після перерви вирівнялася. Але кременчужани отримали третій гол у свої ворота на 61 хвилині матчу. Третій гол став абсолютним близнюком другого голу - прохід по флангу, навіс й забитий гол. Після пропущеного голу гра заспокоїлася: Фламінго не йшов у напад, а Нафтохімік змирився з рахунком.

Попри поразку дорослої команди "Нафтохімік", юнацька команда не лише перемогла однолітків, а зробила це з розгромним рахунком - 9:1. Не дарма наших хлопців беруть наперегляд у "Ворсклу" та "Олександрію".

Результати 1 туру у вищій лізі:

• «Фламінго» (Горішні Плавні) - «Нафтохімік» (Кременчук) 3:0
  • «Великі Кринки» - «Легіон» (Полтава) 2:2
  • «Кобеляки» - «Карлівка» 4:1
  • «Рокита» - «Колос» (Лазірки) 1:1
  • «Олімпія» (Савинці) - «Колос» (Великі Сорочинці) 2:0

Наступний матч "Нафтохімік" зіграє вдома 25 серпня з переможцем Кубка Полтавщини "Олімпією" Савинці.

Автор: Альона Душенко Джерело фото: Прозорий погляд