Кременчужанин Данило Антропов став абсолютним чемпіоном України з веслування на байдарках і каное

31.07.2018, 13:42 Переглядів: 2 809

Двоє вихованців КДЮСШ №1 завоювали нагороди на першості України

30 липня у Дніпрі завершився чемпіонат України з веслування на байдарках і каное серед закладів фізичної культури та спорту серед юнаків і дівчат «Стрімкі човни» - фінал. За інформацією прес-служби КДЮСШ №1, на старт змагань стали спортсмени 31 команди України.

Кременчук на чемпіонаті представили вихованці КДЮСШ № 1 Данило Антропов та Денис Ужва. Під керівництвом ЗТУ Віктора Полівара та ЗМСУ Дмитра Сабліна наші спортсмени завоювали "золоті" нагороди.

Денис Ужва в каное-одиначці на 500 м посів V місце. Данило Антропов в каное-одиначці на 200 м виборов – І місце, 500 м – І місце, 1000 м - І місце.

До речі, Данило Антропов став єдиним з усіх учасників цих змагань абсолютним чемпіоном України. Вітаємо Данила та його тренерів з цим досягненням.