8 богатирів з Кременчука стали призерами та чемпіонами з жиму лежачи

19.06.2018, 12:31 Переглядів: 4 116

Усі вісім красенів на фото:)

16 червня в Олександрії у спорткомплексі «Планета-Спорт» відбувся Чемпіонат Кіровоградської області з класичного жиму лежачи. 50 спортсменів з Київської, Полтавської, Черкаської, Дніпропетровської та Кіровоградської областей, боролися за звання кращого.

Організатором змагань було Всеукраїнське об’єднання пауерліфтерів та громадська організація «Сильна Олександрійщина». Змагання проводилися за чинними Правилами ВОП.

Кременчук представили 8 спортсменів зі ГО кременчуцького міського спортивного клубу «Атлетик». Хлопці показали відмінний результат в «жимі лежачи» стали призерами й чемпіонами області.

Результати спортсменів з «жиму лежачи»:

• Олександр Єрмолінський (вага спортсмена 75 кг) вижав штангу вагою 130 кг та зайняв 1 місце в відкритій віковій категорії Open, також виконав норматив майстра спорту
  • Олександр Шпак (вага спортсмена 90 кг) вижав штангу вагою 152,5 кг зайняв 1 місце у віковій категорії Junior та 2 місце в у відкритій віковій категорії Open, виконавши норматив майстра спорту
  • Павло Кириленко (вага спортсмена 90 кг) вижав штангу вагою 155 кг та зайняв 1 місце у відкритій віковій категорії Open та виконав норматив майстра спорту
  • Юрій Шпак (вага спортсмена 125 кг) вижав штангу 157,5 кг та посів 3 місце у відкритій віковій категорії Open та виконав норматив Кандидата майстри спорту
  • Максим Штирхун (вага спортсмена 91 кг) вижав штангу вагою 160 кг зайняв 1 місце в відкритій віковій категорії Open та виконав норматив майстра спорту
  • Сергій Палій (вага спортсмена 95 кг) вижав штангу вагою 130 кг та зайняв 3 місце в відкритій віковій категорії Open
  • Роман Супрун (вага спортсмена 118 кг) вижав штангу вагою 170 кг зайняв 1 місце в відкритій віковій категорії Open, та виконав норматив Кандидата майстри спорту
  • Олександр Шпак (вага спортсмена 105 кг) вижав штангу вагою 180 кг зайняв 1 місце в відкритій віковій категорії Open, Masters та виконав норматив Майстра спорту

Хочеться побажати так тримати й далі, йти вперед і перемагати, працювати над собою наполегливо і ніколи не сумувати:)

Автор: Альона Душенко Джерело фото: Олександр Шпак