Вболівальники «Кременя» вирішили «посадити» мера Кременчука

11.06.2018, 09:32 Просмотров: 2 920 Комментариев: 4

 

Директор футбольного клубу «Кремінь» Андрій Недяк поспілкувався з вболівальниками й розповів про фінансовий стан команди

Директор футбольного клубу «Кремінь» Андрій Недяк зустрівся з вболівальниками. На стадіоні «Кремінь-Арена» зібралося близько сотні людей, від маленьких до старшого покоління, які хотіли почути, що з командою та які перспективи очікують клуб. Серед вболівальників можна було помітити тренерський штаб дитячої футбольної школи, тренера МФК «Кремінь» Сергія Свистуна та півзахисника Валерія Курелєха.


 


Забігаючи наперед, вболівальники хотіли, щоб міський голова Кременчука відвідував матчі «Кременя». А для того, щоб у нього був стимул завітати на стадіон, запропонували купити йому крісло з моторчиком.


- Давайте купимо йому величезне м’яке крісло з моторчиком. Поставимо його посередині. Це буде гарантією, що він приходитиме на матчі. На фарт, що ми перемагатимемо не лише в Першій, а й у Вищій лізі, - запропонував один з вболівальників.


А тепер давайте повернемося до цифр, які за останній тиждень лунали з різних джерел. 


За 5 місяців «Кремінь» отримав 2,2 млн грн, а це 449 775 грн в місяць. Повністю зі звітом можна ознайомитися на сайті МФК «Кремінь».

 

№ п/п

Найменування надавача

2018 рік

Примітки

1

ПрАТ «АвтоКраз»

200 000

Команда майстрів

2

ТОВ «ФК «Ворскла»

500 000

Команда майстрів

3

ПрАТ «КЗТВ»

260 000

Команда майстрів

4

Місцевий бюджет

1 288 874

Команда майстрів

 

Всього

2 248 874

Команда майстрів

 

Кошти міського бюджету спрямовані на утримання 2 стадіонів та штат працівників у кількості 76,5 посад. Серед них керівного персоналу -  3, адміністрації - 6, команда майстрів - 31, обслуговуючий персонал - 27, тренерсько-викладацький склад – 9,5.


Хоч клуб міський, але для його повного функціонування необхідна підтримка зі сторони.


Якщо уявити, що команда фінансуватиметься лише з міського бюджету, то оклад футболіста складатиме близько 4 тисяч гривень. Навіть при збільшенні фінансування з міського бюджету оклад не можна збільшити, адже це порушення штатного розпису.


За словами директора «Кременя» Андрія Недяка на харчування одного футболіста виділяється – 84 грн!


- Місто гарант того, що ми можемо залишитися у Другій лізі. Якби не було міських грошей ми б знялися з чемпіонату, - зазначив Андрій Недяк.


У 2005 році «Кремінь» заявлявся на чемпіонат як фарм-клуб «Ворскли» і вже тоді розраховував на підтримку з боку спонсорів, адже є деякі нюанси законодавства та критеріїв Федерації футболу України. 


- Юридично створення клубу відбулося в 2003 р. Тоді команда МФК «Кремінь» приймала участь у Чемпіонаті та Кубку Полтавської області. І це було велике досягнення міста. Тоді ми з захопленням спостерігали за перемогами. В 2005 р., завдяки Олегу Бабаєву, команда була заявлена в Чемпіонаті України серед команд клубів 2 ліги. Ми були сповнені амбіцій і сподівань. Титанічну роботу виконував Олег Мейданович. Самостійно місто Кременчук не мало б змоги зробити такий серйозний крок. МФК «Кремінь» розпочав Чемпіонат як фарм-клуб ФК «Ворскла». Протягом багатьох років ми перебували з полтавською командою в тісних стосунках. Але в своїй діяльності комунальний заклад, який утримує команду майстрів, постійно стикався і стикається зі складнощами з боку законодавства та критеріїв ФФУ, тому що всі вони містять вимоги, які можуть бути застосовані виключно до клубів приватного права власності. Ми вдячні ФФУ та ПФЛ, які завжди йшли нам на зустріч шляхом певних змін у своїх вимогах, - йдеться у звіті. 


За тиждень «Кремінь» виходить з відпустки. Що далі?


18 червня футболісти «Кременя» виходять з відпустки. У 15 гравців закінчилися контракти, й поки лише Євгеній Коваленко покинув команду.Під питанням залишається головний тренер Сергій Ященко, адже за словами директора Андрія Недяка він не підписував заяву на звільнення, але є бажання змінити тренера. Зараз ведуться перемовини, щоб залишити спеціаліста в структурі клубу, але це залежатиме від рішення самого Сергія Ященка і його бажання залишитися у Кременчуці.


На даний момент «Кремінь» вилетів з Першої ліги. Дивлячись на ситуацію зі зняттям команд з чемпіонату, є можливість залишитися, але все стане відомо після 27 червня, коли відбудуться збори ПФЛ. Тоді стане відомо чи хтось знявся з чемпіонату, чи це лише чутки, яким буде формат чемпіонату, та які команди гратимуть у Першій та Другій лігах.


Коли команда вийде з відпустки й буде більш-менш зрозуміло де гратиме «Кремінь». Запланована зустріч міського голови з вболівальниками.  Якщо «Кремінь» гратиме у Другій лізі, то основна ставка робитиметься на «обкатку» власних вихованців. Якщо залишиться у Першій лізі - стає питання з покриття стадіону «Кремінь-Арена».


Залишилося не так вже й багато часу, тому давайте зачекаємо засідання Професійної футбольної ліги.  


 

Автор: Альона Душенко Источник фото: МФК "Кремінь"

Комментарии: 4

881
11 июня 2018 10:39

На останній фото агент від мера на зустрічі. Шкода що теперішній мер не прихильник футболу і спорту взагалі, що видно зі змін у його вазі +. Команда стала заручником міжусобиць юрка і костика...


+5
575
11 июня 2018 12:13

Как один из вариантов--Дать Малецкому почетную должность в МФК"Кремень"или Главой наблюдательного совета МФК"Кремень".


-1
215
12 июня 2018 17:14

Ну не любит человек футбол ну и ради Бога. А финансирование клуба от города идёт, хотя спонсоры свои обещания не выполняют а логотипы на футболках и флагах висят. Это что касается краза!


0
304
12 июня 2018 18:08

Я уже предлагал вариант создания клуба болельщиков «Кремня» со специальной регистрацией и картой фаната с ежемесячными вкладами в бюджет. Ориентировочно могли бы объединиться порядка 3-5 тысяч преданных болельщиков, пусть даже номинально переводить на счет 100 гривен. И тогда можно и требовать, и болеть еще сильнее. Со стороны клуба нужны лишь прозрачная бухгалтерия, содействие и грамотные затраты на содержание команды. И еще – нужно давать шанс своим ребятам, воспитанникам, которых очень много в футбольной академии. За ними будущее.


+2
Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи.
Пожалуйста, ВОЙДИТЕ или ЗАРЕГИСТРИРУЙТЕСЬ.
Ознакомьтесь с правилами комментирования.

Информация

Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.

Читайте также:

  • НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ:


Вверх