Юні таланти: переможці ХVІ Відкритого фестивалю мистецтв «Кременчуцьке розмаїття - 2018»

15.05.2018, 07:01 Просмотров: 1 284

 

Вітаємо та пишаємось талановитими кременчужанами!

Стали відомі імена переможців ХVІ Відкритого фестивалю мистецтв для дітей та підлітків «Кременчуцьке розмаїття - 2018». Вони оприлюднені на сайті міської ради.


Вітаємо та пишаємось талановитими кременчужанами!


Інструментальне мистецтво

7-9 років

Місце Назва колективу Назва номеру Керівник Заклад
І Пишна Анастасія «Скерцо» Ширіна Тетяна ДМШ №3
ІІ Парнюк Ярослав «Маленьке негреня» Синянська Наталія ДМШ №1
ІІІ Москаленко Аліна «Волшебное озеро» Донець Людмила ДМШ №1

10-13 років

І Богомаз Тимофій «Гуцульський танок» Крилов Микола ДМШ №1
ІІ Іващенко Поліна «Шалунья» Бузанакова Наталя ДМШ №1
ІІІ Бровченко Віктор «Хода гномів» Путенко Ольга ДМШ №2

14-17 років

І Марченко Марія «Метель» Ковбас Людмила ДМШ №1
ІІ Полушкіна Вікторія,
Мілько Євгеній
«Токката» Єнанов Микола БДЮТ
ІІІ Книш Дар’я «На весні» Соболевська Ніна ДМШ №1

Гран-прі

Лебедєва Олександра «Тарантелла» Тронько Лариса
Концертмейстер
Бражнік Неля
ДМШ №2

Хореографічне мистецтво

7-9 років

І «Струмочок» «Ах, ці хлопчаки» Куліш Людмила БДЮТ
ІІ «Козачата» «Гуцулка» Мороз Світлана БДЮТ
ІІІ «Струмочок» «На літній прогулянці» Куліш Людмила БДЮТ

10-13 років

І «Струмочок» «Сімейка Аддамс» Куліш Людмила БДЮТ
ІІ Олексійко Дарина «Папа, намалюй» ЗОШ №8
ІІІ «Орхідея» «Весна» Шарова Ксенія ОДЮК

14-17 років

І «Козачата» «Дубо-танець» Мороз Світлана БДЮТ
ІІ «Струмочок» «На подіумі» Куліш Людмила БДЮТ
ІІІ «Сузір’я» «Фантазії на тему» Куліш Людмила педколедж

Гран-прі

«Струмочок» «Шкільний рок-н-ролл» Куліш Людмила БДЮТ

Вокальне мистецтво

7-9 років

І Кравченко Катерина «Арлекіно» Царенко Наталія ДМШ №3
ІІ Глазько Марія «Квітка-душа» Полянова Тетяна ОДЮК
ІІІ Пишна Анастасія «Маленький принц» Ширіна Тетяна ДМШ №3

10-13 років

І Бузько Єлизавета «Сопілочка» Масютіна Олена БДЮТ
ІІ «Росяночка» «Діти-Квіти» Москаленко Наталія Піщанська гімназія
ІІІ Прокопчук Кіра «Остров счастья» Лущенкова Світлана БДЮТ

14-17 років

І Мілько Євгеній «Stone cold» Лущенкова Світлана БДЮТ
ІІ «Веселка» «Запали вогонь» Лущенкова Світлана БДЮТ
ІІІ Хухрянська Владислава «Батькам» Масютіна Олена БДЮТ

Гран-прі

Шаповалова Дар’я «Дві матері» Царенко Наталія ДМШ №3

Декоративно-прикладне мистецтво

7-9 років

І Михайленко Єва «Кружляють, кружляють сніжинки» Каратаєва Тетяна ОДЮК
ІІ Кириленко Поліна «Зимовий вальс» Каратаєва Тетяна ОДЮК
ІІІ Соловей Євгенія,
Соловей Олена
«Яскрава весна» Горішня Наталя ОДЮК

10-13 років

І Яворська Катерина «Українське щастя» Фокіна Майя ОДЮК
ІІ Зелена Анастасія «Танок сніжинок» Каратаєва Тетяна ОДЮК
ІІІ Руденко Вероніка «Грація» Близнюк Ірина БДЮТ

14-17 років

І Бардаєва Марія «Майстер-шеф по-кременчуцьки» Кулакова Марина БДЮТ
ІІ Кашуба Євгенія «Натюрморт» Близнюк Ірина БДЮТ
ІІІ Федоренко Владислав «Вперед до мрій!» Стукалов Сергій КЮМ «Гардемарин»

Гран-прі

Сухарєва Анастасія «Квітуча Україна» Єнанова Оксана БДЮТ

Образотворче мистецтво

7-9 років

І Максименко Кіра «Космічні простори» Заєць Жанна БДЮТ
ІІ Лупинос Єлизавета «Квіти на лузі»
ІІІ Бондарчук Лев «Космічні простори» Заєць Жанна БДЮТ

10-13 років

І Пономаренко Маргарита «Осінні квіти» Заєць Жанна БДЮТ
ІІ Марон Анастасія «Всё в наших руках» Каратаєва Тетяна ЗОШ №10
ІІІ Крупа Діана «Натюрморт з таріллю» Голишкіна Анжеліка КДХШ

14-17 років

І Кононович Олена «Пасхальний натюрморт» Голишкіна Анжеліка КДХШ
ІІ Сідукова Софія «Перша весняна злива» Будіна Людмила КДХШ
ІІІ Поросюк Аліна «Вавілонська вежа» Заєць Жанна БДЮТ


Автор: Руслана Горгола Источник фото: kremen.gov.ua
Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи.
Пожалуйста, ВОЙДИТЕ или ЗАРЕГИСТРИРУЙТЕСЬ.
Ознакомьтесь с правилами комментирования.

Информация

Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.
  • НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ:


Вверх