Кременчужани зможуть обміняти паспорт-книжечку на ID-картку

14.05.2018, 07:01 Просмотров: 4 007 Комментариев: 1

 

Власник документу сам вирішує: вклеїти фото до паспорта у формі книжечки чи оформити ID-картку. За пару місяців кременчужани зможуть обміняти паспорт

Послуга з вклеювання фотокартки до паспорта-книжечки по досягненню 25 та 45-річного віку є доступною. Про це повідомляє прес-служба Центру надання адміністративних послуг. 


З 17 квітня 2018 року визнано таким, що втратив чинність наказ МВС, який затверджував Порядок оформлення і видачі паспорта громадянина України у формі книжечки зразка 1994 року.


Попри те, що паспорт у вигляді книжки не видається, є можливість, за бажанням особи, вклеїти фотокартку до такого паспорта по досягненні 25- та 45-річного віку. Таким чином, як і раніше після досягнення 25- та 45-річного віку особа самостійно вирішуватиме, чи вклеїти фото до паспорта у формі книжечки, чи оформити ID-картку.


У другому півріччі 2018 року заплановано запровадження послуги із заміни паспорта у формі книжечки на ID-картку за бажанням (сьогодні така заміна можлива лише у разі зміни прізвища, псування або втрати паспорта, а також за бажанням при досягненні 25- та 45-річного віку).


Поступове запровадження ID-картки без примушування громадян до заміни документів здійснюється відповідно до досвіду європейських країн та з метою уникнення ажіотажу та додаткових черг. На сьогоднішній день вже більше 70 центрів надання адмінпослуг (ЦНАП) в різних регіонах України надають послуги з оформлення біометричних документів. 


У Полтавській області такі ЦНАПи працюють у Кременчуці (площа Перемоги, 2,) Миргороді (вул. Старосвітська, 22/5) та у Полтаві (вул. Соборності, 36).

Теги: паспорт

Комментарии: 1

326
14 мая 2018 13:16

Не стоит этого делать, прийдется к карточке носить еще бумаги в файлике, так как прочитать данные с карты еще не могут. 


+4
Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи.
Пожалуйста, ВОЙДИТЕ или ЗАРЕГИСТРИРУЙТЕСЬ.
Ознакомьтесь с правилами комментирования.

Информация

Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.

Читайте также:

  • НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ:


Вверх