Реанімобіль через який видно небо: експозиція ціною людського життя

1.05.2018, 17:08 Просмотров: 3 991

  

Національний музей історії України у Другій світовій війні очима ТЪ

Фото: Александр Попенко

У легендарного підрозділу 17 ОМПБ, який відсвяткував 4 річницю створення, навіть є своя експозиція в Національному музей історії України у Другій світовій війні.По отворах реанімобіля від куль та уламків можна засвідчитися, якою ціною діставали поранених, щоб врятувати їм життя.


 


А на фото побачити, хто служив.


 


Музейний виставковий проект «Український Схід» створено до Дня Героїв Небесної Сотні і присвячено звитязі та жертовності патріотів України, які наразі на східних теренах нашої держави відстоюють її суверенітет та територіальну цілісність. Це другий музейний проект цієї тематики. Перший, «Україна. Реалії сучасної війни», складався з десятьох виставок.

 

 


Експозиція «НАШІ» присвячена чотирьом кіборгам – захисникам Донецького аеропорту і с. Піски: Валерію Красняну («Барс»), Павлу Чайці («Сігл»), Андрію Шараскіну («Богема»), Дмитру Ярошу («Яструб»). У центрі залу – фігури героїв, їхні особисті речі.


 


На фотозбільшенні зруйнована вежа Донецького аеропорту з прапором, окропленим кров’ю його захисників.


 


Поруч оригінальні покажчики місць, за які кіборги боролися до останнього подиху. Шалену напругу боїв, мужність і звитягу НАШИХ воїнів передають документальні світлини та кадри кінохроніки.

Автор: Альона Душенко Фото: Александр Попенко
Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи.
Пожалуйста, ВОЙДИТЕ или ЗАРЕГИСТРИРУЙТЕСЬ.
Ознакомьтесь с правилами комментирования.

Информация

Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.
  • НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ:


Вверх