Як у черепашок ніндзя: юні кременчуцькі спортсмени з нунчаками й палками виступили на чемпіонаті Полтавської області

20.04.2018, 08:08 Переглядів: 3 167

Змагання з годзю-рю карате проходили в 6 видах

14 квітня у Кременчуці відбувся Відкритий чемпіонат Полтавської області з карате годзю-рю та кобудо. Змагання провели до 4 річниці початку АТО й були присвячені Героям АТО.

Понад 140 спортсменів різних міст Полтавської області та регіонів України прийняли участь у спортивному святі. Спортсмени з Кременчука, Горішініх Плавнів, Кобеляк, Біликів, Полтави, Львова, Літин (Вінницька обл) виборювали своє право бути найкращими у шістьох видах змагань.

Ката карате, ката кобудо (використовують нунчаки, мечі, але спортсмени не б'ються), командні ката, шобу-куміте (дозований контакт з суперником, цей вид став олімпійським видом спорту), ірікумі-дзю та ірікумі-го, - саме за цими видами відбувалися справжні баталії.

Тренер та організатор змагань Сергій Калина був у зоні проведення антитерористичної операції, не з чуток знає, що таке обстріли та окопи. Близько 18 років проводить навчання та турніри, але цього року вирішив провести чемпіонат у Кременчуці та присвятити його Героям АТО. «Телеграфу» тренер розповів, що крім команд з Полтавщини долучилися команди зі Львова та Вінницької області, де викладають його вихованці.

Результати турніру

Перше місце з показником 326 балів виборола збірна команда Кобеляк та Біликів, яка має у своєму активі: 39 золотих, 35 срібних та 26 бронзових медалей.

На другому місці команда Горішніх Плавнів - 152 бали, відпровідно 19 золота, 16 срібла та 15 бронзи.

З результатом у 102 бали третє місце посіли спортсмени з смт. Літин, Вінницька область, яка завоювала 8 золотих, 16 сріблих та 14 бронзових нагород.

Четверте та п'яте місце посіли команди з балами 95 та 36 відповідно зі Львова та Кременчука.

По завершенню турніру були визначені шість найкращих спортсменів, які вибороли у свох категоріях найбільше медалей, та набрали найвищі бали. Ними стали:

• Єлизавета Безпала (6-7 років),
  • Валерія Іларіонова (8-9 років),
  • Олена Лєбєдєва (10-11 років),
  • Юлія Вінславська (12-13 років),
  • Денис Дикий (14-15 років),
  • Роман Наливайко (старші 16 років).

Найкращі спортсмени отримали кубки та грошові винагороди.

Вітаємо спортсменів та тренерів з досягненнями й чекаємо наступних змагань. Всіх охочих приєднатися до тренувань, тренер Сергій Калина чекає в приміщенні ГО «АТО-Майдан-Кременчук». Найменшому вихованцю всього 4 роки, а найстаршому - 52. Вік та фізична підготовка не перешкода, якщо у вас є бажання духовно й фізично розвиватися.

Автор: Альона Душенко Джерело фото: Карате годзю-рю и кобудо в Полтавской области