Свобода, психопат та сімейні цінності: що кременчужанам почитати на вихідних

14.04.2018, 10:01 Просмотров: 903

 

Якщо вікенд ви вирішили провести вдома, то, спеціально для читачів ТЪ, бібліотекар відділу абонемента ЦМБ ім. Горького Наталія Манжеліївська підготувала чергову добірку книжкових новинок

  
  
 

Олег Сєнцов «Купіть книгу – вона смішна».

Цікаво, а що б ви зробили, якби з’явився, ні, скажімо, Хтось і запропонував загадати одне – тільки одне! – бажання, яке мало би виповнитися? Герої цієї книги думають недовго, бо вважають, що це жарт. Один замовляє вагон діамантів, другий – поле коноплі… Ну, а з третім складніше, адже він чомусь дуже серйозно поставився до цієї неймовірної пропозиції. Прочитайте цей роман і ви зрозумієте, що є щось коштовніше за діаманти. І ще: жодної повчальності, жодних висновків ви у тексті не знайдете.

   
  
 

Питер Абрахамс «Репетитор».

Все уже привыкли к телевизионным реалити-шоу, Герой этой книги, безумный гений, пишет «реалити-роман»: он заставляет вполне благополучную американскую семью играть по своему адскому сценарию. До поры до времени злодей кажется всем окружающим сущим ангелом.

 
  
 
 

Ричард Бах «Джонатан Лівінгстон, мартин».

Це доповнене видання знаменитої книжки. Історія для тих, хто розуміє: не можна все життя тягнутися по чужим слідах, бо існують і зовсім інші – вищі – життєві шляхи.

Ця маленька казка – нагадування, що кожному з нас дано свободу любити, свободу обирати, як прожити своє життя.

  
 
 
 
 

Наталья Андреева «Пока цветет лотос».

Порой время сжимается, как пружина, и превращается в короткие хлесткие, как удар плетки, секунды. Потом эта пружина распрямится, и время вновь потечет по своим неторопливым законам. Но то, что ты сделал в эти мгновения, уже не изменить, не исправить. Безоблачные отношения любящих супругов вдруг начинают рушиться. Появляется недоверие, ревность, слежки и убийство.

Значит, не все было так уж замечательно?

Мужчине и женщине надо пройти через испытания и научиться слышать друг друга.


Автор: Руслана Горгола Источник фото: 4mama
Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи.
Пожалуйста, ВОЙДИТЕ или ЗАРЕГИСТРИРУЙТЕСЬ.
Ознакомьтесь с правилами комментирования.

Информация

Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.
  • НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ:


Вверх