«Міський голова, МОЖЛИВО, порушує закон», - реакція мера Кременчука на публікацію «Телеграфа»

12.02.2018, 07:34 Просмотров: 3 149 Комментариев: 7

Мер вирішив перевтілитися в редактора і погомоніти, як можна писати, а як – ні. Втім, проводити сесії у термін, визначений законодавством, він так і не надумав…

9 лютого під час брифінгу мер Віталій Малецький відреагував на публікацію в «Телеграфі» (під час відповіді на запитання іншого журналіста):


- Я читав газету «ТелеграфЪ», там написано, що я закон порушую…У нашій публікації йшлося про те, що не скликаючи сесію понад місяць, мер порушує і закон, і регламент Кременчуцької міської ради. А більшість депутатів із ним мовчки погоджується. Далі ми аналізували можливі наслідки бездіяльності влади у вирішенні земельних питань?


Мер подискутував з журналістами з приводу того, порушував він закон, чи ні, та зробив зауваження, звертаючись до журналістки «Телеграфа» Тетяни Донченко.


Мер: Пані Тетяна дуже фаховий журналіст, але в місцевому самоврядуванні вона розбирається трошки гірше, ніж в УЖКГ. От в УЖКГ ви просто профі, вас можна брати до начальника в радники… Але в місцевому самоврядуванні трохи не вистачає. Давайте ми вас в академію направимо десь на короткостроковий семінар, щоб там вам розказали, що є певні позиції…


ТЪ: Але є закон «Про місцеве самоврядування».


Мер: І там написано, що сесія проводиться не рідше разу на квартал,


ТЪ: За винятком земельних питань.


Мер:  А з земельних питань – не рідше одного разу на місяць. Але де ви бачили, щоб раніше сесії проводилися не рідше одного разу на місяць?


ТЪ: Тобто ви хочете сказати, що раніше порушували і далі будемо порушувати?


Мер: Є правозастосовча практика, і вона показує, що ми нормально проводимо сесії з тим проміжком, який зараз плануємо. По цій правозастосовчій практиці працює Полтавська обласна рада. По цій правозастосовчій практиці працює Полтавська міська рада. До них питань ні в кого немає – все.


ТЪ: Тобто ви чекаєте, коли будуть питання, прийде прокуратура чи правоохоронці?


Мер: Ваше право звертатися, але писати, що міський голова порушує закон – не можна.


ТЪ: Чому ж не можна, якщо ви його порушуєте?


Мер: Можна писати «міський голова, МОЖЛИВО, порушує закон» - і тоді ви будете супержурналіст.


Нагадаємо, наступна сесія міської ради відбудеться 29 березня з інтервалом між попередньою у квартал. Депутат Оксана Піддубна заявила, що подасть заяву до поліції та мера з приводу зловживання владою.


Автор: ТелеграфЪ

Комментарии: 7

1 219
12 февраля 2018 08:49

Якби так званий мер працював в законодавчому полі,а не витворяв,що йому вигідно,виконуючи вказівки так званого нардепа;якби цинічно не коментував свої витівки,а брав приклад з Тетяни Донченко-йому б ціни не було.


+29
1 688
12 февраля 2018 10:20

На відомому відео хостингу я періодично передивляюсь відеозапис Как Нацкорпус пикетировал «Метрополь». У конкретно тому відео фігурують кольорові портрети з приписом "замовник" та "рішало". Так от, це я до того, що до земельних питань наш мер дає месседж: Неважливо, з якою періодичністю за рік будуть розглядатися земельні питання, як шо є тушки (Бокован, Головач, Грінченко, Іванян, Калашники, Кальченко, Коркішко, Котляр, Литвиненко, Лозовик, Макаров, Мосієнко, Порицький, Сергієнко, Таценюк, Терещенки, Угніч, Федорченко, Шевченко) то вони все одно проголосують, так як треба "замовнику" та "рішалові"...


+10
114
12 февраля 2018 12:29

так а почему облсовету можна, а нашим - нельзя? Просто люди (читай - активисты и журналисты) привыкли раз в месяц смотреть шоу, а атеперь им меньше развлечений будет. 


-43
3 057
12 февраля 2018 13:05

писати, що міський голова порушує закон – не можна....

 

Є правозастосовча практика, і вона показує

то не я, то невістка вс..ась.


+1
1 394
12 февраля 2018 13:26

Цитата: Дмитрий
то не я, то невістка вс..ась.

 

Ні, треба писати, що невістка, можливо, вс..ась.


+4
215
12 февраля 2018 18:03

Это просто Поддубной скучно будет, не погорлопанешь на весь зал, не претензию к мэру не выставишь, да еще и прическу не раз в месяц делать, а раз в три месяца в свет выходить)) 


-26
3 644
13 февраля 2018 21:18

Я конечно ожидал , что мэээр ** *** ** **??? Семенары в академиях предлагает, а за чей счет позвольте спросить, ты лучше своего *** Ульянова на семенар устрой а то этот гигант юриспруденции половину городского бюджета в судах проигрывает!


+1
Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи.
Пожалуйста, ВОЙДИТЕ или ЗАРЕГИСТРИРУЙТЕСЬ.
Ознакомьтесь с правилами комментирования.
  • НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ:


Вверх