Віктор Вихрист витримав удари в голову від суперника та показав клас джебом

26.12.2017, 07:48 Переглядів: 4 051

Напередодні новорічних та різдвяних свят наш боксер взяв участь у щорічному вечорі боксу

23 грудня на рингу у Вінниці відбулися поєдинки щорічного меморіала-вечора боксу пам'яті Миколи Капусти. Кременчуцький боксер Віктор Вихрист виступив у суперважкій ваговій категорії (+91 кг). Заслужений майстер спорту, багаторазовий чемпіон України, чемпіон Європи (2017), переможець міжнародних турнірів класу «А» та член команди «Українські Отамани» зустрівся з Робертом Жмурко (Дніпро). Дніпрянин - майстер спорту, призер Кубка України та переможець міжнародних турнірів класу «А».

На зважуванні кременчуцький суперваговик показав результат 105,55 кг, що майже на 7 кг важче за Роберта Жмурко (99 кг).

Віктор Вихрист разом з тренером Олександром Ляховим

Про перебіг поєдинку, який став десертом всього турніру, написав Юрій Нестеренко.

Віктор звично для себе розпочав бій з дальньої дистанції, відпрацьовуючи важким джебом та не менш гостро й акцентовано правою. Роберт вельми непогано захищався, намагаючись спрацювати гостро й хльостко у відповідь, після закінчення атаки Вихриста. До середини раунду спроби Роберта зненацька атакувати стали більш повільними та без продовження. Жмурко просто почав звалюватися в клінч. Вихрист продовжував спокійно працювати з дистанції.

Другий раунд приніс приємні сюрпризи. Роберт, почавши працювати назустріч, кілька разів непогано влучив у голову Вихриста, однак постійно тримати темп високим Жмурко було важко. Віктор не форсувати події, чітко відпрацьовуючи джебом та влучаючи правою.

У третьому раунді Жмурко показав велике серце і навіть кілька разів провів дуже непогані атаки, але сила, фізичні параметри й досвід Вихреста виявилися вирішальними.

Перемога Віктора Вихриста одностайним рішенням суддів цілком закономірна, а ось Роберт справедливо заслужив респект від любителів боксу за своє велике серце.

Автор: Альона Душенко Джерело фото: Юрій Нестеренко