Подвійне «золото» та «срібло» завоювали кременчуцькі силачі

23.12.2017, 16:02 Переглядів: 3 181

Дмитро Бойко у складі СК «Титан» встановив новий рекорд Полтавської області у присіданні серед юніорів з результатом 221 кг

16 грудня у Полтаві відбувся Чемпіонат обласної ради ВФСТ «Колос» з класичного пауерліфтингу та відкритий кубок Полтавської області з класичного пауерліфтингу. У змаганнях взяли участь понад 50 спортсменів з різних куточків області.

Кременчук представляла команда СК «Титан», а саме: Тимур Потреба, Олексій Купрій, Дмитро Бойко, Дмитро Майборода, Ольга Дроздова, Денис Барильченко, Андрій Чирва, Юлія Ерофеєва, Роман Величко, Денис Виноградний, які тренуються під керівництвом віце-президента СК «Титан» Владислава Крамаренка.

В ході змагань Тимур Потреба у ваговій категорії 93 кг у суммі трьох вправ зібрав 552,5 кг та виборов третє місце.

Дмитро Майборода у ваговій категорії 93 кг зібравши 560 кг здобув друге місце.

Ольга Дроздова зібрала суму 375 кг та здобула золото першості у ваговій категорії 72 кг, виконала норматив кандидат у майстри спорту України.

Олексій Купрій у ваговій категорії 66 кг виборов золото з результатом 435 кг.

Дмитро Бойко у ваговій категорії 83 кг зібрав суму 613,5 кг цього результату було достатньо, щоб зайняти друге місце, також встановив новий рекорд Полтавської області у присіданні серед юніорів з результатом 221 кг, та здобув бронзову нагороду абсолютної першості.

За підсумком дня команда СК «Титан» стала другою у командному заліку.

- Ось так закінчився змагальний день та рік для команди СК «Титан», яка сумлінно працювала весь рік та здобула для нашого міста багато нагород різного рівня. Хочемо привітати спортсменів з чудовим виступом та побажати міцного здоров'я, нових висот та перемог, - зазначив віце-президент СК «Титан» Владислав Крамаренко.

Автор: Альона Душенко Джерело фото: СК «Титан»