«Мене попередили, щоб багато не говорила», - кременчуцька продавчиня про «містове» на Центральному ринку

12.08.2017, 13:01 Просмотров: 4 933

У дiвчини на ринку торгують батьки і вона боїться, щоб їм не нашкодили

10 серпня на адмінкомісії знову розглядали справу дівчини, яка торгувала білизною на Центральному ринку. Вона вже приходила на засідання комісії 25 липня.

 

 

Дівчина встановила торговий лоток на вул. Першотравневій, в районі будинку №32 (зупинка «Ринок» у напрямку Молодіжного), де торгівля заборонена. студентка, перед тим як почати торгівлю, заплатила 40 гривень «містового» якийсь Світлані в будівлі Центрального ринку. Про те, що гроші потрібно занести туди, їй повідомили інші торговці.

 

Тоді члени адмінкомісії вирішили поки не штрафувати дівчину. Їй дали час на те, щоб надати заяву в поліцію про факт шахрайства або чек за містове. Ні того ні іншого цього разу дівчина не принесла.

 

- Зрозуміло, що чек мені ніхто не дасть, - зізналась студентка. - А заяву у поліцію я теж не писатиму, адже у мене на ринку торгують батьки і я боюсь, щоб їм не зашкодили. Мене вже попередили, щоб багато не говорила.

 

Оскільки кременчужанка свою провину визнає, члени комісії хотіли оштрафувати її на 50 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (850 грн), але цю пропозицію підтримало менше половини членів комісії, тож дівчину відпустили без штрафу.

Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи.
Пожалуйста, ВОЙДИТЕ или ЗАРЕГИСТРИРУЙТЕСЬ.
Ознакомьтесь с правилами комментирования.
  • НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ:


Вверх