Через кривавий погром покарали чотирьох працівників Кременчуцької виховної колонії

11.08.2017, 10:01 Просмотров: 3 842 Комментариев: 1

Через кривавий погром покарали чотирьох працівників Кременчуцької виховної колонії

Після відмови працівниками адміністрації виконати вимоги, вихованці порізали собі руки та пошкодили майно 

Четверо працівників Кременчуцької виховної колонії притягнули до дисциплінарної відповідальності. Про це повідомила начальник відділу ювенальної юстиції прокуратури області Аліна Букало.

 

Працівників колонії до відповідальності через неналежне виконання своїх професійних обов’язків під час інциденту, що стався у червні.

 

 

Нагадаємо, 14 червня одному з вихованців відмовили зателефонувати, хоча хлопець надав адміністрації колонії письмову заяву, з зазначенням місцезнаходження, телефонний номер абонента та тривалість розмови. Згодом 9 вихованців установи почали вимагати послаблення встановленого режиму. Після відмови працівниками адміністрації виконати вимоги, вихованці поводили себе агресивно. Окрім цього, 8 з них порізали собі руки уламками скла, кахлю й дзеркала. Під час прояву непокори адміністрація установи не ввела відповідний сигнал для припинення протиправних дій юнаків, що дозволило останнім пошкодити майно в кімнатах.

 

Комментарии: 1

772
11 августа 2017 15:15

Круто, тобто в тому, що зграя "діток" розгромила санчастину винні працівники. А яке їм покарання призначене за протиправні дії?

P.S. Недаремно з тіїє колонії, від того керівництва тікають працівники. Ви б, Телеграф, поцікавились наскільки укомплектований штат та плинністю кадрів.


+7
Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи.
Пожалуйста, ВОЙДИТЕ или ЗАРЕГИСТРИРУЙТЕСЬ.
Ознакомьтесь с правилами комментирования.

Информация

Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.
  • НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ:


Вверх