У Кременчуцькому ЦНАПі поки що не міняють загублені паспорти на ID

19.06.2017, 11:24 Просмотров: 2 143 Комментариев: 2

У Кременчуцькому ЦНАПі поки що не міняють загублені паспорти на ID

Інформація для тих, хто загубив старий паспорт

 

Відсьогодні, 19 червня, у кременчуцькому ЦНАПі тимчасово призупинено прийом документів для оформлення та видачу ID-паспортів у зв’язку з втратою/викраденням паспорта зразка 1994 року, повідомляє прес-служба мерії. Тобто документи не приймуть у тих, хто свій звичайний паспорт загубив. В усіх інших випадках документи приймають у звичному режимі.

 


Як роз'яснюють у мерії, це рішення зумовлене тим, що приймаючи документи адміністратор ЦНАП не має можливості ідентифікувати людину, яка звернулась за отриманням адміністративної послуги, зокрема, порівняти відомості та фото з даними, наведеними у заяві про видачу паспорта, який втрачено/викрадено, та вклеєною до неї фотографією. При цьому громадянину необхідно додатково звертатись до суб’єкта надання послуги.

 

Надання даної послуги призупиняється до вдосконалення Єдиного державного демографічного реєстру. Про що обіцяють повідомити додатково. Відновити паспорт можна в міграційній службі.

 

Нагадаємо, що оформлення ID-карток та закордонних паспортів було відновлене у ЦНАПі з 19 червня, про що ми повідомляли раніше.

Комментарии: 2

772
19 июня 2017 12:35

Завдяки, відносно, новій манері робити фото на документи одразу на місці вручення люди на цих документах виглядають ще "краще". 

Згадується вислів: "Щоб ти був схожий на фотографію в паспорті!" blush


+5
623
21 июня 2017 09:05

Прошу исправить описание работы ЦНАПА. Отказались принимать документы, для простой замены паспорта. На вопрос, примут ли заявление, если при них испорчу текущий паспорт, дали понять - что может быть.


0
Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи.
Пожалуйста, ВОЙДИТЕ или ЗАРЕГИСТРИРУЙТЕСЬ.
Ознакомьтесь с правилами комментирования.

Информация

Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.
  • НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ:


Вверх