Відсьогодні кременчужани знову можуть оформити ID та закордонні паспорти в ЦНАПі

19.06.2017, 09:23 Просмотров: 6 678 Комментариев: 2

Відсьогодні кременчужани знову можуть оформити ID та закордонні паспорти в ЦНАПі

Збільшено години прийому

Із понеділка, 19 червня, кременчужани знову можуть оформити ID-паспорти у Центрі надання адміністративних послуг, повідомляє прес-служба мерії.

 

Нагадаємо, що з квітня видача біометричних документів (ID-карток та загранпаспортів) була призупинена. Тепер прийом документів на оформлення ID-карток та закордонних паспортів відновлюється.

 

 

У ЦНАПі є спеціалізована техніка, програмне забезпечення для оформлення та видачі документів, що містять безконтактні електронні носії, запроваджена персоніфікована електронна черга, і збільшено години прийому.


Графік прийому громадян на оформлення біометричних паспортів (каб. 126) доповнено додатковими годинами - тепер це шість днів на тиждень, крім неділі, з 8.00 до 20.00 без обідньої перерви.


Нагадаємо, що закордонні паспорти громадяни України можуть оформляти незалежно від місця реєстрації, тобто за цією послугою до кременчуцького ЦНАП можуть звертатися громадяни незалежно від місця їх проживання.

Комментарии: 2

647
19 июня 2017 17:16

Питання до керівників ЦНАПу: чи плануєте відновлення електронної реєстрації дати та часу прийому в офісі ЦНАПу через мережу "Інтернет"?


+1
633
21 июня 2017 09:08

Вопрос. Когда будет возможность оформления ID паспорта ? 21.06.17 отказались принимать заявление (как и в выдаче талончика)


0
Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи.
Пожалуйста, ВОЙДИТЕ или ЗАРЕГИСТРИРУЙТЕСЬ.
Ознакомьтесь с правилами комментирования.

Информация

Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.
  • НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ:


Вверх