Кременчужани влаштували флешмоб в підтримку хворої дівчинки Наташі Ященко

19.06.2017, 15:52 Просмотров: 4 840

Кременчужани влаштували флешмоб в підтримку хворої дівчинки Наташі Ященко

Дівчинці збирають кошти на операцію в Литві

У Кременчуці проходить флешмоб на підтримку маленької Наташі Ященко, яка потребує коштів на лікування.

 

Кременчужани закликають долучитися до акції #нарисуйсчастье. Намалюйте своє щастя, сфотографуйтеся (поставив теги #кременчугснаташейященко #украинаснаташейященко) й обов'язково перекажіть кошти на рахунок родини Ященко.

 

Кременчужани влаштували флешмоб в підтримку хворої дівчинки Наташі Ященко

 

Нагадаємо, що після довготривалого лікування у кременчужанки стався рецидив. На пересадку кісткового мозку в Литві Наташі необхідно 120 000€. Наташа з рідними вже у Литві, їм дозволили сплачувати лікування частинами, але коштів не вистачає.

 

 

- Ми вдячні вам за ту допомогу яку ви нам надаєте, просимо всіх ще раз про допомогу. Дуже боляче, коли розумієш, що життя твоєї дитини залежить від грошей і дуже прикро що нам доводиться їхати за кордон рятувати своїх дітей. В Україні все теж платно, я розумію що багато хто скаже що на батьківщині дешевше, але!!!! тут у Литві індивідуально підбирають протокол лікування! Дивляться як відгукується організм на препарати і далі коригують. В Україні нам сказали шансів мало і часу мало, тут сказали що шанси є завжди й будемо боротися. Прошу і благаю всіх молитися за Наташу. Прошу хоч і дуже соромно знову просити, але просимо допоможіть зібрати кошти для лікування нашої маленької принцеси, яка вже другий рік бореться за своє життя як лев, - написала мама на своїй сторінці у facebook.

 

Повний діагноз Наталії Ященко: Гострий лімфобластний лейкоз
Реквізити для допомоги:

Номер картки батька Юрія Ященка: 5168 7426 0598 0196
Номер картки мами Тетяни Ященко: 5168 7573 1490 7454

Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи.
Пожалуйста, ВОЙДИТЕ или ЗАРЕГИСТРИРУЙТЕСЬ.
Ознакомьтесь с правилами комментирования.

Благотворительность:Вверх