Кременчуцькі громадські організації, які не перереєструються до 1 липня, «влетять» на гроші

19.06.2017, 14:32 Просмотров: 1 991

Кременчуцькі громадські організації, які не перереєструються до 1 липня, «влетять» на гроші

Їх виключать з «Реєстру неприбуткових організацій»

Кременчуцькі громадські організації, які не перереєструються до 1 липня, заплатять за отримані прибутки. Іх виключать з «Реєстру неприбуткових організацій», попереджає прес-служба кременчуцької податкової.

 

1 липня спливає термін на приведення громадськими об’єднаннями своїх статутних документів у відповідність до вимог Податкового кодексу України та підтвердження статусу неприбутковості. Вимоги стосуються всіх неприбуткових організацій: громадських та благодійних організацій, всіх асоціацій, творчих спілок та інших організацій, зареєстрованих в Україні.

 

Це не стосується лише релігійних організацій - вони мають час до 1 січня 2018 року.

 

Ті ГО, які до 1 липня не оформлять документи відповідно до діючого законодавства України, будуть виключенні із «Реєстру неприбуткових установ та організацій» та вважатимуться прибутковими. Як наслідок, їх кошти та майно обкладатиметься податками, на таких же підставах, як для решти юридичних осіб.

 

Податківці звертають увагу, що на початок червня ще майже 700 громадських організацій Кременчука досі не перереєстровані та не підтвердили статус неприбутковості.

 

Кременчуцька ОДПІ звертається до усіх керівників громадських об’єднань та наполегливо радить не залишати «на потім» таку важливу процедуру і вже найближчим часом привести свої установчі документи у відповідність до вимог Податкового кодексу України.

Автор: Руслана Горгола Источник фото: Громадський простір
Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи.
Пожалуйста, ВОЙДИТЕ или ЗАРЕГИСТРИРУЙТЕСЬ.
Ознакомьтесь с правилами комментирования.

Информация

Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.


Вверх